Інтернет в селі Толокунь ➤ Підключення бездротового швидкісного інтернету Толокунь Київська область Вишгородського району
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Интернет в селе Толокунь

Інтернет в селі Толокунь
Интернет в селе Толокунь

Интернет в селе Толокунь

Проблема стабільного інтернет-з’єднання в сільській місцевості досить актуальна. Адже не завжди можливо протягнути ADSL-кабель, а тим більше оптоволокно. Причиною може стати значна віддаленість населеного пункту від міста, особливості рельєфу, мала кількість абонентів, що робить прокладку кабелю нерентабельною для провайдера. Про те, як забезпечити доступ до інтернету (Толокунь, Вишгородського району) ,знають фахівці 555TV.

Способи підключення інтернету в селі

Технологічних альтернатив кабелю дві:

  • роздача мобільного інтернету гаджетам за допомогою мовлення 3 / 4G;
  • супутниковий інтернет.

супутникова технологія

Використовує радіочастоти для трансляції сигналу, що передаються інтернет-провайдером Толокунь на супутник. Система на супутнику приймає сигнал і відправляє його на обладнання користувачів, адаптувавши хвилю під великі відстані. Такий сигнал може поширюватися на цілі міста або навіть країни. Антена користувача спрямована на супутник і служить своєрідним приймачем.

Супутниковий сигнал найбільш стабільний. Але швидкість передачі даних в цьому випадку нижче, ніж у стандартів мобільного зв’язку третього і четвертого поколінь. Тому, якщо поблизу від місця проживання є станція оператора, який надає 3 / 4G-стандарти, рекомендується вибрати мобільний інтернет.

Плюси інтернету 3 / 4G

Цей канал з’єднання доступний по всій країні при мінімальному комплекті обладнання і лояльних цінах на підключення. Користувачеві знадобляться:

  1. USB-модем.
  2. Переносной Wi-Fi-роутер.
  3. SIM-карта одного з операторів.

Роутер зі вставленої SIM-картою роздає сигнал гаджетам в радіусі дії до декількох десятків метрів. Роутер зі вставленої SIM-картою роздає сигнал гаджетам в радіусі дії до декількох десятків метрів.

Більшість операторів продають модеми з уже встановленими настройками, тому користувачеві не доведеться витрачати час на налагодження роботи. У деяких модемах передбачений слот для карти пам’яті, де можна зберегти задані параметри.

Як вибрати оператора

Консультанти 555TV рекомендують при виборі тарифного плану проаналізувати свої потреби в доступі до мережі. якщо інтернет Толокунь використовується інтенсивно, кращі безлімітні тарифи. Якщо ж потреба в інтернеті виникає лише кілька днів на місяць (при виїзді на дачу), підійде подобова тарифікація або план з можливістю заморозки.

Крім підключення бездротового інтернету, компанія 555TV проводить діагностичні заходи, пов’язані з перевіркою стабільності сигналу в певній місцевості, допомагає підібрати оптимального оператора і тарифний план.

Інтернет Толокунь
Інтернет в селі ПірновеКупити інтернет для самостійної установки

можна в нашому інтернет магазині

перейшовші за ПОСИЛАННЯ

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика