Xtra-TV Список частот і каналів Установка Екстра ТВ Київ Футбол1, Футбол2 HD
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Xtra-TV установка, канали і частоти

Xtra-TV

Екстра ТВ в Києві і області

екстра ТВ

Як підключити Xtra TV

Для перегляду Xtra TV Вам необхідна супутникова тарілка з двома конвертерами, яка приймає канали з супутників EUTELSAT 9B (9.0 ° E) і ASTRA 4A (4.9 ° E) і супутниковий тюнер Xtra Box, який Ви можете придбати у нас. Потім просто виберіть пакет каналів і починайте перегляд. Підключити Xtra TV легко. Залиште заявку на сайті, ми передзвонимо Вам і розповімо, як налаштувати перегляд. Або телефонуйте нам прямо зараз +38 (044) 362-30-25 / +38 (050) 927-85-46 / +38 (097) 389-44-55 / +38 (063) 307-31-63м

Xtra-TV пакет Сімейний

Xtra-TV пакет Сімейний

Xtra-TV пакет Xtra MIX

Xtra-TV пакет Xtra MIX

Xtra-TV пакет Футбол

Xtra-TV пакет Футбол

Xtra-TV пакет Кіно

Xtra-TV пакет Кіно

Xtra-TV пакет Кругозір

Xtra-TV пакет Кругозір

Xtra-TV пакет TV1000 Преміум-HD

Xtra-TV пакет TV1000 Преміум-HD

Xtra-TV пакет Дитячий

Xtra-TV пакет Дитячий

Залишити заявку на підключення Xtra-TV

  Xtra-TV ТВ

  Список свіжих частот і телеканалів провайдера супутникового телебачення Xtra-TV за 14.05.2019 року

  Екстра ТВ є одним з представників супутникових систем на телевізійному ринку в Україні. Розвиваючись прискореними темпами, компанія завойовує симпатію і популярність у телеглядачів, поступово змінюючи ринок супутникового телебачення в свою користь. Канали Екстра ТВ представлені у високій якості, ціни на їх перегляд є цілком демократичними. Крім того, система Екстра ТВ пропонує телеглядачам широкий асортимент ТВ-каналів на будь-який смак.

  Xtra TV пропонує клієнтам 5 пакетів на платній основі, трансляція яких проводиться з нового супутника Eutelsat 9B (9.0 ° E). Крім платних наборів, існує безліч безкоштовних ефірів на екстра частотах 13336 H, 27500, 5/6. Компанія є новачком у сфері супутникового телебачення в Україні і тільки починає розвиватися, проте вже на сьогоднішній день пропонує якісні трансляції по економними цінами.

  Популярні канали Екстра ТВ

  До відкритого перегляду компанія Екстра ТВ пропонує понад 360 телеканалів на будь-який смак. У цю цифру входять найпопулярніші ефіри в Україні, а також новинні і загальнонаціональні канали Екстра ТВ. Особливою популярністю у телеглядачів України (зокрема, міста Києва), користуються такі трансляції:

  1. Футбол. Величезну популярність завоював відомий канал «Футбол». Величезну популярність завоював відомий канал «Футбол». Створений спеціально для цінителів гри в футбол, канал системи Екстра ТВ віщає про гучні події в сфері гри, транслює матчі в прямому ефірі і записи, повідомляє про новинки з життя тренерів і спортсменів, показує уривки найбільш популярних матчів в історії.
  2. Дитячий. Улюблений багатьма дітьми і батьками канал. Цілодобово тут показуються добрі художні фільми і мультфільми різних років і країн випуску, передаються дитячі передачі, розповідаються казки і повчальні історії.
  3. Ілюзіон. Канал Екстра «Ілюзіон» став популярним завдяки своїй різноманітності в показі художніх фільмів: бойовиків, радянських і сучасних комедій, історичних фільмів та інших напрямків в жанрі кіно.
  4. Індія ТБ. У індійського кіно в Україні існує дуже багато шанувальників. Щодня тут крутяться найпопулярніші фільми виробництва Індії або спільного з Америкою випуску. В ефірі показуються художні індійські фільми фільми будь-якого жанри, розповідається про біографію відомих акторів і режисерів, про народні традиції Індії, знімальний процес, пропонуються рецепти популярних індійських страв. Незважаючи на те, що канал Екстра ТВ «Індія» має профільну спрямованість (індійські фільми і культура Індії), він користується популярністю серед жителів України.
  5. Discovery. Один з найвідоміших ефірів на просторах СНД, що розповідає історію нашої планети, походження цивілізації, вимирання і появі нових видів тварин, рослин і комах, безумовно, дуже затребуваний телеглядачами України.

  установка тарілки Xtra TV

  Компанією продаються вже готова комплектація обладнання, необхідного для подальшого монтажу супутникової антени. У набір входять: антена (діаметр 0.9 см), кронштейн, кріпильні елементи (анкерні болти, гайки та інше), тюнер (як правило, Orton 4060), конвертори і мультифіди, карта доступу, спеціальний антенний кабель, інструкція по установці.

  Наші професійні працівники виконають всю роботу за дуже короткий час. Сам процес монтажу і налаштування антени Екстра ТВ включає в себе кілька покрокових дій:

  1. Визначення місця для монтажу. Як правило, пряме південний напрямок (без будь-яких перешкод для прийому сигналу з супутника).
  2. Проводиться кріплення антени. Цим повинні займатися професійні працівники: якісне кріплення дозволяє витримувати вітрові навантаження і дію атмосферних опадів, при цьому залишаючи можливість конструкції порухатися на кілька міліметрів в різні боки – це допомагає краще вловлювати сигнали супутника.
  3. Виконується з’єднання коаксіальним кабелем тарілки з ресивером, що йде в комплекті Екстра ТВ.
  4. Ресивер підключається до телевізора. Після включення тюнера і телевізора, проводиться повне налаштування ресивера: завантажується програмне забезпечення, встановлюються і зберігаються настройки, вибирається транспондер та інше.

  переваги фірми

  Наші співробітники допоможуть кожному клієнтові встановити антену Екстра ТВ, провести повну настройку тюнера – від скачування програмного забезпечення до повного контролю всіх параметрів. У разі виникнення труднощів у процесі перегляду телебачення, професійні працівники усунуть будь-які неполадки, пов’язані як із самою технікою, так і з несправностями обладнання. Замовте у нас установку і настройку! Професіонали допоможуть заощадити час і сили, виконають роботу швидко, якісно і безпечно.

   

  Xtra-TV

  (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
  Loading...
  Обратный звонок

   ×
   Яндекс.Метрика