Відеоспостереження в Україні ➤ Монтаж IP камер відеоспостереження
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Відеоспостереження в Україні

Відеоспостереження в Україні

відеоспостереження в Україні для будинку,квартири або офісу: поради щодо вибору від 555TV

Відеоспостереження для квартири, будинку або офісу – відмінне рішення для бажаючих убезпечити житловий і робочий простір в Україні. Асортимент сучасних камер дозволяє не тільки фіксувати зображення в різних масштабах, а й здійснювати аудіореєстрації.

Комплекти обладнання, відповідного до різних цілей і локаціях, пропонує компанія 555TV.

Різновиди записуючої апаратури

Перше, на що звертають увагу при виборі камер, – технологія обробки і передачі сигналу. За цим принципом обладнання ділиться на аналогове і цифрове.

Суть аналогової камери – в проходженні світлового потоку через вічко об’єктива і взаємодії з ПЗС-матрицею. Результат ПЗС-обробки – трансформація світла в відеосигнал. Вийшло зображення подається на відеореєстратор в вихідному форматі.

Цифрова (IP) камера не вимагає використання реєстратора. Оцифроване і стислий зображення передається по мережі в заданий сховище. Найчастіше використовують хмарні сервіси, хоча доступна і запис на фізичні носії.

Аналогові пристрої вважаються бюджетним варіантом. IP-камери стоять трохи дорожче, але надають кращу якість зйомки і розширений функціонал.

Крім способу обробки сигналу, камери класифікуються за такими ознаками:

 • сферами застосування. Розрізняють камери зовнішнього і внутрішнього спостереження. Останні бувають призначеними для квартир, приватних будинків і котеджів, офісів;
 • способу підключення – провідні та безпровідні;
 • конфігурації – ширококутні, купольні, циліндричні, інфрачервоні, мікрокамери;
 • характером установки – видимі чи приховані;
 • передачі кольору – кольорові і чорно-білі;
 • довжині фокуса – коротко- і довгофокусні;
 • функціоналу. Камера може оснащуватися вбудованим мікрофоном, інфрачервоними датчиками руху. Може бути передбачена передача смс або звукових сигналів на смартфон.

Відеоспостереження в Україні для офісу

Причини, які спонукають керівників встановлювати камери в офісах, однією охороною локації не обмежуються. Записуючі пристрої дозволяють:

 • підтримувати дисципліну в офісі без начальства або менеджерів;
 • мотивувати співробітників раціонально розподіляти робочий час;
 • контролювати, наскільки якісно і точно виконуються посадові інструкції. Цей аспект особливо актуальний у сфері послуг і комунікацій;
 • відслідковувати протиправні дії щодо майна;
 • захищати співробітників і ресурси офісу від зазіхань ззовні.

Визначальним фактором при пошуку відповідного обладнання стає виділений бюджет і завдання, які потрібно вирішити. Однак незалежно від вартості існують універсальні рекомендації для офісних стежать.

Краще вибирати відкриті камери. Приховане спостереження незаконно навіть на території приватної компанії.

Оскільки корпорація найчастіше працює по локальній мережі, кращий бездротової варіант установки. Монтувати бездротові камери можна майже в будь-якому місці, не обмежуючись довжиною кабелю. Однак підключити таким способом можна до чотирьох IP-пристроїв. В іншому випадку виникне мережева перевантаження і знизиться продуктивність робочих комп’ютерів.

Для великих просторів краще замість декількох довгофокусних камер вибрати одну короткофокусним з великим кутом огляду. Такий пристрій дозволить охопити більшу частину приміщення.

Довгофокусні камери доцільно встановлювати, якщо потрібно деталізоване зображення. Однак кут їх огляду повинен бути близько 45 градусів.

Відеоспостереження в Україні для будинку Відеоспостереження для будинку

Приватний будинок передбачає установку камер і зовнішнього, і внутрішнього спостереження.

До пристроїв зовнішнього спостереження пред’являються певні вимоги:

 1. Наявність покриття антивідблиску.
 2. Стійкість до перепадів температури.
 3. Міцний зовнішній корпус, стійкий до ударів і іншого роду пошкоджень.
 4. Висока чутливість камери для фіксації зображення вночі або в сутінках.
 5. Широкий кут огляду або наявність збільшення. Один з варіантів – пристрої з поворотним механізмом.

Внутрішні камери не потребують антивандальному корпусі. Температурні коливання їм теж не страшні. Однак для них актуальний менший фокус і підсвічування для зйомки в темряві. Корисним доповненням стане вбудований мікрофон і датчик руху. Останній дозволить вести запис тільки при наявності людей в приміщенні.

Обов’язкова можливість віддаленого доступу.

Відеоспостереження в Україні для квартири

У випадку з внутрішніми камерами до них пред’являються ті ж вимоги, що і для стежать пристроїв в приватних будинках.

Систему спостереження всередині приміщення можна доповнити зовнішньої камерою, встановленою на сходовій клітці. Вона також оснащується антивандальним захистом.

Пристрій встановлюють на недосяжній висоті. Тоді у зловмисників не буде можливості зафарбувати або іншим способом пошкодити об’єктив. Ідеальний варіант монтажу – ніша, непомітна для незнайомих з плануванням під’їзду.

Співробітники компанії 555TV допоможуть розібратися з характеристиками обладнання і за бажанням клієнта зроблять його установку.

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика