Установка відеоспостереження Вишгород ➤ Монтаж відеоспостереження
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Установка відеоспостереження Вишгород

Установка відеоспостереження Вишгород
Установка відеоспостереження Вишгород

Установка камер відеоспостереження Вишгород

Установка відеоспостереження Вишгород

Кожен намагається зробити своє житло максимально безпечним. Для цього встановлюють хороші вікна, броньовані двері та надійні замки. Але щоб напевно уберегти майно і убезпечити близьких, рекомендують додатково проводити монтаж відеоспостереження.

Вишгород і інші міста Київської області вже 10 років успішно обслуговує компанія 555tv.com.ua, яка займається підбором, установкою і обслуговуванням відеообладнання. Фахівці монтують обладнання в приватних будинках, офісах, гаражах, на складах і прибудинкових територіях.

Основні причини, чому важлива установка відеокамер Вишгород

Відеоспостереження, встановлене всередині або зовні будівлі, допоможе швидше розібратися з винуватцями таких пригод:

 • незаконне вторгнення на територію;
 • крадіжка;
 • псування майна;
 • заволодіння цінною інформацією.

Камери, встановлені в офісах або будинках з обслуговуючим персоналом, допоможуть швидше вирішувати спірні питання без зайвого нервування і розглядів з правоохоронними органами.

Де найчастіше встановлюють обладнання для відеоспостереження

Власники приватних будинків вважають за краще ставити відеоспостереження всередині і зовні будівлі, щоб повністю охопити всю територію. Камери відстежують будь-які переміщення по території. Завдяки цьому знижується ймовірність несанкціонованого проникнення, тому як зловмисники воліють не зв’язуватися з будинками з встановленими камерами.

Мешканці багатоквартирних будинків вважають за краще убезпечити не тільки квартири, але й інші простору:

 • ліфти;
 • під’їзди;
 • місця для паркування;
 • тамбури;
 • територію навколо під’їзду.

Власники офісів обладнають робочі простору камерами не тільки з метою захисту майна від псування і крадіжок, а й для підвищення ефективності діяльності працівників.

Інші об’єкти, що вимагають постійного спостереження:

 1. Торгові центри та розважальні комплекси. Камери підвищують безпеку будівель і дозволяють вести статистику відвідувань. Крім цього, відеоспостереження допомагає у вирішенні спірних ситуацій з клієнтами.
 2. Виробництва, гаражні кооперативи, стоянки. .Пристрої відстежують переміщення машин, людей і відвідувачів об’єктів, допомагають в швидкому виявленні підозрілої активності
 3. Транспорт. Встановлювати відеоспостереження актуально не тільки власникам особистого автотранспорту, а й державного. Камери в метро, тролейбусах, трамваях і автобусах підвищують безпеку пасажирів.

Існує велика кількість додатків і програм, за допомогою яких в онлайн-режимі спостерігають за приміщенням і отримують сигнал відразу з кількох камер. Для цього необов’язково мати комп’ютер, тому як контролювати процес можна з телефону або планшета. Головне – наявність інтернет-з’єднання.

Що потрібно врахувати, перед тим як встановити відеоспостереження в Вишгороді

Залежно від підібраного обладнання, можна переглядати відео онлайн або зберігати відзнятий матеріал на окремому сервері. Щоб правильно підібрати комплектуючі, перед покупкою враховують такі нюанси:

 1. Необхідність постійної зйомки або наявності камери, яка починає запис тільки при виявленні руху.
 2. Потрібну кількість встановлених камер, щоб кількість додаткового обладнання.
 3. Якість отриманого зображення та необхідність ведення нічної зйомки.

Існує 2 типу камер:

 1. Аналогові. Працюють через коаксіальний кабель, здатні обробляти і передавати тільки аналоговий сигнал. Основні переваги – невисока вартість і зручний монтаж.
 2. Цифрові. Більш дорогий варіант з розширеним функціоналом. Можуть записувати і передавати інформацію без реєстратора. IP-камери автоматично цифри отримане зображення, роблячи його чітким. Для перегляду інформації не потрібні додатки, тому як перегляд можливий через будь-який браузер.

Якщо мета установки відеоспостереження – контроль, аналогової камери цілком достатньо. Там, де необхідно розпізнавати номери машин або підраховувати число відвідувачів, краще вибрати цифровий варіант.

Там, де необхідно розпізнавати номери машин або підраховувати число відвідувачів, краще вибрати цифровий варіант.

 • потрібну кількість камер;
 • відеореєстратор, куди надходить відзнятий матеріал;
 • жорсткий диск для зберігання записів;
 • блок живлення, що забезпечує роботу камер;
 • LAN кабель, необхідний для прямого з’єднання камер з відеореєстратором.

Монтаж камер відеоспостереження Вишгородський район

відеоспостереження Вишгород

Повний набір послуг і установка відеоспостереження під ключ від 555tv.com.ua

Компанія займається установкою систем спостереження на території Києва та області вже більше 10 років. Майстри обслуговують не тільки Київ і область, а й інші регіони країни. Клієнту достатньо описати вимоги до майбутньої системи, після чого фахівці запропонують на вибір відповідне обладнання.

Супутні послуги, до яких клієнти отримують доступ:

 1. Обслуговування. Поломку можна попередити, якщо проводити регулярну перевірку і огляд устаткування.
 2. Технічна підтримка. Служба підтримки постійно знаходиться на зв’язку і відповідає на поширені питання.
 3. Ремонт. Якщо якийсь прилад вийшов з ладу, і питання не вирішується в телефонному режимі, можна оформити заявку на приїзд майстра.

Вартість комплектів визначається в залежності від кількості та типу камер. Налаштування проводять тільки дипломовані фахівці, а монтаж відбувається з дотриманням техніко-експлуатаційних правил.

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика