Установка відеоспостереження Київ ➤ Ремонт відоенаблюденія Київ
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Установка відеоспостереження Київ

Установка відеоспостереження Київ

Установка відеоспостереження Київ: в квартирі,на ділянці і в приватному будинку – практичні рішення для вашої безпеки

Установка відеоспостереження Київ в приватному будинку або на ділянці один із способів убезпечити територію від небажаного проникнення сторонніх осіб. Сьогодні комплекси такого плану в Києві можна підібрати безпосередньо під об’єкт і спосіб спостереження.

 

Компанія 555TV пропонує готові системи, які потрібно просто встановити. Комплекси підбираються під індивідуальні вимоги покупця. В процесі вибору клієнтам рекомендується звертати увагу на наступні параметри:

 • кут огляду відеокамер;
 • Розширення;
 • можлива деталізація;
 • додатковий функціонал (наприклад, наявність інфрачервоного підсвічування);
 • місце розташування.

Щоб не витрачати час на пошук кожного елемента, зверніть увагу на готові рішення з асортименту компанії.

Класифікація систем відеоспостереження: доступні варіанти

Контрольні комплекси такого плану перш за все поділяються на класи за місцем розташування і застосування.

Компанія 555TV пропонує покупцям наступні рішення:

 • Для приватного будинку.

Комплекси з декількох камер, які розміщуються як по території, так і внутрі.Установка відеоспостереження в приватному будиннку предполагает вибір добре переглядаються ділянок, кут огляду яких охоплює максимум вільного простору.

Сучасні комплекси підходять для віддаленого контролю за приватною власністю. При необхідності система синхронізується з кнопками термінового зв’язку для передачі інформації в охоронну службу, поліцейський або пожежний ділянку.

 • Для комерційних приміщень, офісів.

В цьому випадку відеоспостереження використовується для захисту від неправомірних дій як сторонніх осіб, так і співробітників. Системні рішення – невеликі, компактні, але з хорошим кутом огляду і високою деталізацією.

 • Для торгових об’єктів, розважальних центрів.

Розміщуються з метою оперативної реакції на спроби крадіжки з боку співробітників і сторонніх осіб. До того ж техніка здатна записувати звук для контролю ситуації в цілому на об’єкті.

 • Для квартири.

Компактні вироби, які встановлюються в місцях з хорошим кутом огляду. Вони направляються на зони підвищеної небезпеки, наприклад на вікна чи двері. Установка відеоспостереження в квартирі передбачає створення повноцінної системи обміну даними. Відеозаписи можуть передаватися як на комп’ютер, так і на смартфон.

Крім представлених рішень, компанія 555TV пропонує готові комплекси для транспортних засобів, виробничих підприємств, висотних об’єктів.

Відеоспостереження КиївРозподіл на групи за місцем установки

Зона розташування безпосередньо визначає конструктивні особливості контрольного комплексу. У продажу можна виділити дві категорії пристроїв:

 • для установки усередині приміщення;
 • для розташування зовні на вулиці.

Технічно представлені пристрої сильно розрізняються. По-перше, розміри пристосувань для внутрішнього розташування на порядок менше. Такі камери компактні, невеликі.

По-друге, вуличні комплекси відрізняються підвищеною захищеністю від погодних умов і вандальних дій. Їх комплектація передбачає наявність захисного корпусу, який витримує поривчастий вітер, опади, механічний вплив.

Установка відеоспостереження Київ класифікація за типом обробки сигналу

При виборі комплексу перше, на що варто звертати увагу, – варіант обробки сигналу. Основні рішення з асортименту:

 • цифрового типу відеосигнал передається як по кабелю, так і по Wi-Fi;
 • аналогового типу функціонування забезпечується за рахунок використання коаксіального кабелю.

Установка відеоспостереження, ціна якої в компанії 555TV доступна, повинна гарантувати результативність функціонування на 100%. Одне з популярних і практичних рішень IP-відеоспостереження.

Особливості IP-відеоспостереження: сучасні рішення для безпеки

IP-камери ключова складова відеоспостереження цього типу. Головний плюс пристроїв передача відео по мережі в режимі реального часу. До них можна підключатися віддалено через смартфони, планшети, комп’ютери та інші гаджети. Контрольний комплекс може оснащуватися наступними різновидами IP-відеокамер:

 • мережеві провідні з можливістю запису HD-відео;
 • бездротові з функціонуванням по Wi-Fi, без необхідності прокладання кабелю;
 • гібридні з можливістю роботи відразу в декількох режимах.

Записані відеодані можуть як зберігатися, так і транслюватися в режимі реального часу. При виборі мережевих пристроїв бажано, щоб була проведена установка відеоспостереження в квартирі.

У міських умовах можна домогтися безперебійного інтернет-з’єднання. Для приватних будинків, розташованих в сільській місцевості або зонах без налагодженого підключення до мережі, більше підійдуть автономні рішення.

Підключення і настройка відеоспостереження: вартість, основні моменти

коли необхідна установка відеоспостереження, ціна один з факторів, на які орієнтується покупець. Компанія 555TV пропонує вигідні умови придбання комплексу відеоспостереження з подальшою установкою, підключенням і налаштуванням.

Цей процес рекомендується довіряти кваліфікованим фахівцям. У вартість процедури входить наступний комплекс послуг:

 • вибір кращого місця розташування; Установка відеоспостереження Київ
 • прокладання кабелів;
 • монтаж камер, поворотних механізмів;
 • установка роутера, комутатора;
 • настройка Wi-Fi, DDNS-сервера.

Самостійно краще не виконувати дії з розміщення та підключення. До того ж компанія пропонує конкурентоспроможні ціни і гарантію на виконані роботи. Процес монтажу здійснюється з дотриманням техніко-експлуатаційних правил.

При необхідності команда створить індивідуальний проект по розташуванню системи відеоспостереження будь-якої складності на ділянці. У разі форс-мажору або виникнення питань ви завжди зможете зв’язатися з менеджерами як онлайн, так і по телефону.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика