Установка відеоспостереження Іванків ➤ Ремонт і налаштування систем відеоспостереження в Іванкові та Іванківському районі
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Установка відеоспостереження Іванків

Установка відеоспостереження Іванків

Установка відеоспостереження Іванків: переваги та основні моменти

На сьогоднішній день все більше уваги приділяється забезпеченню безпеки. Це стосується як приватних володінь, так і підприємств, фірм, складів і цехів. Грамотно встановлені системи відеоспостереження допомагають вчасно помітити події, швидко розкрити злочини і знайти порушників порядку.

Майстри компанії 555tv.com.ua допоможуть з підбором необхідного обладнання, виходячи з поставлених завдань, доставлять і зроблять монтаж камер спостереження Іванків.

Навіщо потрібно відеоспостереження

Основне завдання встановлених камер – забезпечити безперервне спостереження за конкретним місцем, щоб підвищити безпеку і мати можливість швидко реагувати на непередбачені ситуації. Сучасні системи спостереження дозволяють стежити за окремими територіями або створювати безперервний огляд за цілими будинками і прилеглими територіями.

За допомогою встановлених камер можна проаналізувати і оптимізувати роботу офісу, виробництва чи будь-якого іншого підприємства. Найчастіше, після установки камер, співробітники починають працювати ефективніше. Виходить, що таким нехитрим способом з мінімальними вкладеннями вийде підвищити ефективність праці. Встановлені камери допомагають вирішити спірні ситуації з недобросовісними співробітниками, які стосуються крадіжок або псування майна.

Вартість і тип обладнання залежить від поставлених завдань. В основному системи набувають для таких цілей:

 1. Домашнє використання. Камери в квартирах роблять житло більш безпечним, тому що допомагають стежити за тим, що відбувається в приміщенні і швидко реагувати на незаконне вторгнення. Також дозволяють відстежувати переміщення родичів.
 2. Установка в офісах, конференц-залах, на ресепшені або прохідний. В цьому випадку краще вибирати камери, постійно ведуть зйомку зі звуком і в хорошій якості, щоб при необхідності можна було розпізнати особистість.
 3. Забезпечення безпеки в будівлях і на прибудинкових територіях. Для цього краще вибирати камери, здатні розпізнавати обличчя і номера машин. Подібні системи часто встановлюють в тандемі зі шлагбаумами, які автоматично запускають на територію певні машини.
 4. Спостереження за місцями з поганою освітленістю – на стоянках, в гаражах, на складах. Призначене для цього обладнання оснащений спеціальною інфрачервоною підсвіткою, за допомогою чого вдається отримати якісну картинку в умовах поганої видимості.

Відеоспостереження Іванків: типи обладнання

Відеоспостереження Іванків

Камери відрізняються за типом обробки сигналу і діляться аналогові і цифрові.

Для підключення цифрових IP-камер використовується кручена пара кабелів, а для зчитування інформації її потрібно підключити до інтернету будь-яким зручним способом – через:

 • кабель;
 • Wi-Fi;
 • 3/4G сеть.

Для отримання інформації не обов’язково мати ПК, тому як зображення можна переглядати з телефону або планшета через браузер. Існує кілька варіантів IP-камер:

 1. Зовнішні. Монтуються на вулиці, а завдяки міцному корпусу здатні переносити впливу навколишнього середовища.
 2. Ширококутові. Використовуються в приватних будинках, офісах, квартирах і невеликих магазинах.
 3. Купольні. Встановлюються на стелі і охоплюють великі території. Актуальними в великих приміщеннях, холах, торгових залах, цехах та інших людних місцях.
 4. Бездротові системи відеоспостереження. Відрізняються мобільністю і компактними розмірами. Зважаючи на відсутність кабелів камери допустимо встановлювати навіть в маленьких приміщеннях з обмеженим простором. Комплекти використовують в транспорті, невеликих магазинах і на приватних територіях.

Аналогові камери – оптимальний варіант для побутового використання і установки в невеликих приміщеннях з метою контролю того, що відбувається. Через те, що картинка менш чітка, відзнятий матеріал не займе багато місця на носії. Аналогові системи відрізняються простою установкою і простим функціоналом.

Залежно від способу установки, системи відеоспостереження діляться на 2 групи:

 1. Зовнішнє (вуличне). Відрізняються підвищеною стійкістю до зовнішніх впливів і оснащені системами захисту від вандалізму.
 2. Внутрішнє. Розраховано на установку в приміщеннях. Зазвичай більш компактні, виконані в універсальному дизайні і рідше мають противандальні корпус.

Установка відеоспостереження в Іванківе від 555tv.com.ua

Компанія пропонує кожному клієнтові повний набір послуг з монтажу обладнання будь-якої складності. Майстри допоможуть з вибором оптимального комплекту, спроектують проект в залежності від типу території, налаштують необхідні порти і сервера.

Переваги співпраці з 555tv.com.ua:

 • суворе дотримання термінів;
 • якісне сучасне обладнання;
 • гарантія проведених робіт;
 • технічна підтримка;
 • професійні майстри.

Кожен клієнт може отримати консультацію щодо роботи та використання обладнання. Тому, якщо потрібно установка системи відеоспостереження, краще не витрачати час і замовити пакет послуг від компанії 555tv.com.ua.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика