Супутникове телебачення HD ➤ Список частот і каналів Триколор ТВ, Установка Триколор HD
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Установка Триколор ТВ HD

  Спутниковое телевидение HD

Канали Триколор в Києві і області

Супутникове телебачення HD

Канали Триколор в Києві і області

Триколор ТВ – це система супутникового телебачення, яка представляє собою цілий комплекс телевізійних каналів у відмінній цифровій якості. У список каналів системи Триколор входять як загальнодоступні ефіри, так і специфічні канали: спортивні, розважальні, музичні та інші. Сигнал передается со спутника под названием Eutelsat W4, который распространяет трансляцию не только на территории Украины, но также по европейской части России и ближнего зарубежья.

Канали Триколор користуються величезною популярністю у жителів країн СНД, оскільки всі трансляції передаються в чіткому цифровій якості за доступною ціною. Пакети Триколор включають в себе близько 32 каналів формату DRE, і приблизно 14 формату FTA, що передаються безпосередньо з супутника Eutelsat W4.

 

Популярні канали Триколор

Все Триколор ТВ канали затребувані телеглядачами, але серед них виділяються деякі, які користуються особливою популярністю серед населення України:

 1. Первий канал. Національний новинний ефір, повідомляє про всі події та інциденти в країнах СНД і світу. Мовлення включає в себе політичні теми, спортивні новинки та інші світові новини.
 2. Матч. Один з найпопулярніших спортивних каналів, наданий спеціально для любителів футболу. У цьому ефірі постійно транслюються футбольні матчі, повідомляються новини з життя тренерів і футболістів, передаються цікаві факти про матчі, які увійшли в історію.
 3. СТС. Улюблений багатьма телеканал системи Триколор за його різноманітність і цікавість. Ефір транслює найрізноманітніші передачі: мультфільми, популярні серіали, художні фільми, документальні програми.
 4. ТНТ. Триколор ТНТ також відомий своїм ефірним різноманітністю. Тут повідомляються новини, транслюються пізнавальні передачі, інтерв’ю з відомими людьми, часто показуються мультфільми і улюблені багатьма телесеріали.
 5. РЕН ТВ. Поширений серед дорослого населення. За даним каналу часто показуються бойовики, фільми жахів, художні фільми різної спрямованості.
 6. Дитячий світ. Канал Триколор, призначений спеціально для дітей. Мультфільми, дитячі телепередачі, художні фільми для дітей у віці від 0 до 12 років. Дозволена реклама.
 7. Спорт. Відомий канал, що розповідає новини про всі види спорту: футболі, кінному спорті, боксі, фігурному катанні, хокеї і інших. Показує тренування спортсменів, змагання, повідомляє незвичайні спортивні факти.

 

Підключення і настройка Триколор

Підключити та налаштувати супутникове телебачення Триколор можна і в домашніх умовах, проте рекомендується звернутися до фахівців нашої компанії для отримання кваліфікованої і якісної роботи. Професіонали дуже швидко і надійно встановлять Триколор: вся робота розподілена за все в кілька етапів:

 1. Вибирається місце для монтажу Триколор антени. Найголовніша умова при визначенні – відсутність поблизу висотних будівель, парканів, дерев, – все, що може перешкодити передачі сигналу.
 2. Збірка Триколор антени. Тарілки Триколор продаються в розібраному стані – це забезпечує безпеку і зручність при транспортуванні. Після складання, кронштейн антени кріпиться на стіну за допомогою спеціальних кріпильних інструментів (це можуть бути гайки, болти, шурупи та інші деталі).
 3. Установка конвертера. Дуже важливо встановити його так, щоб природні опади не могли потрапити всередину конвертера.
 4. Підключення кабелю до конвертер. Приєднання виконується за допомогою спеціального роз’єму F.
 5. Закріплення кабелю. Відбувається за допомогою пластикових стяжок або звичайною ізолюючої стрічки.
 6. Герметизація з’єднання. Відбувається при обмотування роз’єму F ізолентою в два шари. Після цього на ізолюючу стрічку наноситься силіконове покриття.
 7. Безпосередня установка антени Триколор. Встановлюється на кронштейн, затягуються спеціальні регулювальні гайки. Затягування має відбуватися таким способом, щоб залишалася можливість злегка переміщати антену в різних напрямках (горизонтальному і вертикальному).
 8. Закріплення кабелю до кронштейну антени Триколор.

Після виконання всіх зазначених дій, виконується регулювання антени Триколор з орієнтуванням на дані для найближчого міста. Після цього виконується настройка ТВ-каналів Триколор.

 

Наші переваги

Замовте у нас установку і настройку системи Триколор, і наші фахівці допоможуть доставити антену на місце, правильно встановити її і налаштувати всі необхідні канали за помірну плату. При бажанні замовника, можливе підключення додаткових каналів і платних функцій. Професійні працівники компанії 555 TV виконають свою роботу швидко, якісно і надійно. Після установки і настройки системи Триколор видається гарантійний талон.

Супутникове телебачення HD

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика