Установка супутникового телебачення без абонплати ➤ Акційні пропозиції на установку супутникової антени
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Установка супутникового телебачення 2

супутникового телебачення

Установка супутникового телебачення

Установка супутникового телебачення

Супутникове ТБ – це простий спосіб збільшити кількість спортивних, науково-пізнавальних та розважальних каналів. Представлена технологія багато в чому перевершує звичне кабельне телебачення.

Наша компанія професійно займається монтажем і настроюванням комунікацій. В роботі задіюється супутникове обладнання німецького виробництва Smart-electronics, що виступає гарантом якості та швидкої адаптації користувача. Ми завжди стежимо за оновленням супутникової технології прийому сигналу, тому все обладнання налаштоване під сучасні особливості системи.

Установка супутникового телебачення: етапи

Самостійний монтаж і настройка тарілки – складна процедура. Для цього необхідно володіти унікальною технологією і професійними знаннями. Прискорити процес допоможуть фахівці компанії. У них великий досвід роботи з технікою представленого типу.

Основні етапи розміщення і налаштуваннясупутникового телебачення:

 1. Монтаж кронштейна для розміщення майбутньої тарілки. Встановлюється він на фасаді будівлі і фіксується анкерними болтами. Вільну ділянку труби – вертикальний. Спеціаліст заздалегідь вибирає місце, визначивши точне знаходження супутника для вільного прийому сигналу.
 2. Збірка тарілки. Здійснюється за схемою виробника. Працівники компанії – з великим досвідом роботи, тому процес – швидкий.
 3. Розміщення конвертера в тримачі в зоні виносної штанги.
 4. З’єднання кабелю за рекомендаціями, які характерні для обладнання виробника.
 5. Підгін конвертера під похилий кут і монтаж самої антени.

Далі починається процес підключення кабелю до ресивера. Робочий регулює положення так, щоб прийом сигналу був швидким і максимально якісним. Здійснюється це за спеціальними вимірами і координатами оператора. Тільки так супутникове телебачення буде правильно функціонувати.

Настройка обладнання – алгоритм:

 1. Підключається ресивер. Згідно з інструкцією вибираються основні супутники і перевіряється працездатність каналів.
 2. Активується мережева карта.

Після цього вся конструкція ще раз перевіряється на надійність. Спеціаліст підбере кілька варіантів функціонування антени: у вертикальному і горизонтальному вигляді. Потім все надійно фіксується болтами.

Співпраця з компанією www.555tv.com.ua: переваги

Установка супутникового телебачення – популярна послуга, вартість якої у компанії – доступна для жителів України. Плюси, які відкриває спільна робота:

 • Оптимальна вартість без додаткової плати за монтаж конструкції або процедуру настройки і активації.
 • Оперативне виконання замовлення в найкоротші терміни. Ви заздалегідь обумовлюєте з менеджером час і адресу. Робочі прибувають на місце без запізнень.
 • Висока якість обладнання прийому супутникового сигналу. Компанія працює з технікою німецького виробництва. При нормальній експлуатації вона прослужить вам кілька десятиліть.
 • Налаштування ресивера проводиться безпосередньо під час установки. Представленная услуга входит в первоначальную стоимость.
 • Монтаж – оперативний і високої якості.

Компанія надає гарантію на всі свої роботи. Замовник отримує спеціальний сертифікат, який дає можливість скористатися послугою безкоштовного технічного обслуговування. У команді www.555tv.com.ua працюють кваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом роботи. Вони допоможуть не тільки з налаштуванням, а й з ремонтом тюнерів. Крім цього на сайті ви зможете замовити повні комплекти для самостійного підключення супутникового ТБ. Головне обладнання, яке в нього входить, – HD-тюнер.

Як відбувається процес замовлення послуги

Зв’язатися з менеджером компанії ви зможете по телефону, який вказаний на сайті або відразу замовити товар, вибравши продукцію. У консультанта ви зможете дізнатися все характеристики тарілок і нюанси установки.

Під час монтажу бригада проводить огляд будівлі, щоб вибрати зону кращого прийому сигналу. Далі виконується складання і закріплення антени, а після налаштовується телепоказ. Вартість всіх процедур обмовляється заздалегідь. www.555tv.com.ua пропонує різні варіанти оплати, щоб зробити все для комфорту замовника.

Детальніше про акції на установку супутникової антени дивіться на головній https://www.555tv.com.ua/

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика