Установка і настройка супутникового телебачення в Києві
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Установка і настройка супутникового телебачення в Києві

Установка і настройка супутникового телебачення в Києві

Установка і настройка супутникового телебачення в Києві

Установка і настройка супутникового телебачення в Києві, в 2018 році на території України відключили мовлення аналогового телебачення. Саме таке рішення стало підтвердженням того, що супутникове телебачення в Києві – проста альтернатива завжди залишатися в інформаційному потоці.

Основна перевага підключення – безкоштовний перегляд необмеженої кількості каналів в цифровому, аналоговому і HD-якості. При цьому ви самі можете зробити упор на певні програми, наприклад, на розважальні чи спортивні.

Компанія www.555tv.com.ua – ваш провідник в світ супутникового телебачення. Клієнтам запропоновано повний комплекс послуг, серед яких і терміновий монтаж в день звернення. Фахівці компанії монтують і налаштовують обладнання в квартирах, приватних і заміських будинках, офісах, дачах.

Установка супутникового телебачення Київ

Интернет-магазин www.555tv.com.ua предлагает своим клиентам 6 комплектов оборудования, которое можно установить. Ви можете замовити послугу монтажу або виконати його самостійно. Основний технічний набір складається з наступних комплектуючих:

 • Супутникова тарілка.
 • Антенний кабель.
 • Ресивер.
 • Конвертер.

Вибрати відповідні канали ви зможете через вкладку «Пакети каналів». Це дає можливість визначити найоптимальніше напрямок для настройки супутникової тарілки.

Чому монтаж варто доручити професіоналам

Кваліфікована установка має на меті визначення найоптимальнішого для цього місця. Самостійно здійснити це неможливо. Співробітники використовують спеціальне вимірювальне обладнання, яке визначає і фіксує кращу прохідність сигналу. Так ви не зіткнетеся з проблемами зависання каналів або поганого відображення зображення.

Далі монтаж увазі розміщення кріплення. Воно фіксується так, щоб вітрове навантаження або інші атмосферні опади не пошкодили підставу. Для фіксації застосовуються спеціальні пристосування, які забезпечують правильне з’єднання. Після цього співробітники компанії слідують звичного алгоритму:

 • Прокладають кабель антени так, щоб він не заважав користувачам.
 • Прокладають кабель антени так, щоб він не заважав користувачам.
 • Налаштовують приймальне обладнання в день підключення, тому за цю послугу не потрібно платити окремо.

По завершенню всіх дій майстер оцінює результат, щоб остаточно переконатися в працездатності каналів і програм. Зверніть увагу, що на всю техніку компанія виставляє гарантію. Протягом цього терміну ви зможете звернутися в сервісний центр або за додатковим обслуговуванням (при необхідності).

Супутникове телебачення Київ: вартість послуги

Ціна послуги формується з таких складових:

 • Тип комплекту.
 • Обсяг виконаних робіт (монтаж, демонтаж, прокладання кабелю).
 • Додаткові витратні матеріали для закріплення (трубна арматура, накрутки, штекери і кабель).
 • Відстань до вашого місця знаходження (оптимальна вартість – 4 грн за кілометр).

Перед початком співпраці підписується договір. У ньому менеджер вказує вартість, яка залежить від факторів, зазначених вище. Після цього договір підписується обома сторонами. Ви завжди знаєте, за що платите! Додаткові переваги офіційної співпраці:

 • Виконання будь-яких дій в зазначений термін.
 • Точне проходження прайсу.

Робота з www.555tv.com.ua

Компанія пропонує кращі умови для спільної роботи. Менеджери завжди залишаються на зв’язку, що дає можливість уточнити всі нюанси або отримати професійну консультацію. Які переваги компанія пропонує своїм клієнтам:

 • Якісне обладнання з сертифікованою гарантією.
 • Професійна установка з дотриманням всіх правил безпеки.
 • Технічне обслуговування.
 • Налаштування відразу в момент монтажу.
 • Доступні ціни.
 • Установка в момент замовлення.

Остання послуга передбачає виконання монтажу безпосередньо в день оформлення замовлення. Фахівці компанії в оперативному порядку виберуть комплект і приїду на виклик. Менеджер швидко складе прайс. Для того щоб зв’язатися з ним, зателефонуйте за номером телефону, який вказаний на сайті, або надішліть заявку на електронну пошту компанії – www.555tv.com.ua@gmail.com.

Супутникове підключення – простий спосіб налаштувати якісне телебачення без прив’язки до щомісячних завищеними тарифами. Вам не доведеться обмежуватися невеликим набором каналів. Також ви зможете самостійно попросити зробити упор на певний супутник. Зверніть увагу, що підключення може поширюватися не на один телевізор, а на кілька пристроїв. Заздалегідь повідомте про це менеджера, якщо хочете, щоб у вашому домі / офісі всюди було супутникове підключення.

Ціни на комплекти супутникового телебачення для самостійної установки

 

Преміум комплект для супутникового ТБ на 2 телевізори

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика