Супутникове телебачення ➤ Професійний монтаж - Гарантія
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Супутникове телебачення

Супутникове телебачення

Супутникове телебачення

Супутникове телебачення: вигідне підключення

Для того щоб дивитися за доступною вартості телебачення з численними каналами рекомендується звернутися до фахівців і замовити установку супутникового ТБ. У нашій компанії працюють професійні майстри, які швидко і якісно виконають монтаж обладнання з точним настроюванням. Це вдосконалене супутникове обладнання німецького виробництва, яке характеризується високою якістю, надійністю і тривалим терміном служби.

Головні переваги установки супутникового телебачення

Установка супутникового телебачення від компанії www.555tv.com.ua виконується в обумовлені терміни, а до основних переваг відноситься наступне:

 • демократична вартість послуги та монтажу;
 • виконання робіт у зручний для замовника час і в найкоротші терміни;
 • німецька якість обладнання для надійного прийому сигналів;
 • надання офіційної гарантії від виробника;
 • швидкий і доступний монтаж супутникових антен;
 • штат кваліфікованих і досвідчених фахівців.

Звертаючись до компанії www.555tv.com.ua, потенційний клієнт гарантовано отримує відмінну якість, доступність послуги, професійне сервісне обслуговування та індивідуальний підхід.

Особливості установки супутникового ТБ

У стандартну комплектацію супутникового телебачення входить антена, тюнер, конвертери, дайсек, кабель, кронштейни, а також доставка, монтаж обладнання з налаштуванням системи і наданням гарантії строком на 12 місяців. Компанія пропонує спеціальні комплекти для самостійної установки супутникового ТБ, а вартість залежить від обраного пакета послуг.

При виборі тарілки необхідно звертати увагу на її діаметр. Від нього залежить якість прийому сигналу незалежно від погодних явищ в конкретному регіоні. Одним з основних елементів антени є конвертер, він являє собою спеціальне малошумное пристрій, на яке проектується сигнал від супутника.

У порівнянні зі звичайними приладами, конвертер з двома виходами і круговою поляризацією відрізняється стабільним прийомом сигналу, продуктивністю, надійністю і низьким рівнем шуму. Від якості кабелю залежить і стабільність сигналу від супутника.

При виборі супутникового ресивера необхідно враховувати діагональ телевізора, тип телеканалів (платні або безкоштовні), їх якість зображення та інші індивідуальні потреби.

Як вибрати провайдера?

Вибираючи провайдера супутникового телебачення слід враховувати ряд факторів, а саме:

 • наявність платних і безкоштовних каналів;
 • відсутність абонплати;
 • пропозиції з абонплатою;
 • розцінки на монтаж і обслуговування.

Головними перевагами платних каналів є відсутність реклами і великий вибір тематичних каналів. Популярними платними каналами є спортивні та фільми. Безкоштовні канали за якістю прийому сигналу не поступаються платним, але основним мінусом є наявність реклами.

Супутникове телебачення без абонентської плати є найбільш затребуваним в Україні. За допомогою антени можна дивитися достатню кількість українських каналів, але відсутні, як правило, цікаві та пізнавальні спортивні, дитячі та науково-популярні.

Такі канали оплачуються окремо, так як їх не транслюють у відкритому доступі. Одним з найпопулярніших провайдерів на території України є «НТВ +», перевагами якого є прийнятна ціна, висока якість прийому, можливість перегляду HD телеканалів, професійна підтримка.

Детальніше про цінову політику дивіться тут https://www.555tv.com.ua/

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика