Супутникове телебачення Київська область ➤ ремонт-монтаж антен
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Супутникове телебачення Київська область

Супутникове телебачення Київська область

Супутникове телебачення Київська область

Супутникове телебачення в Київській області стає все більш затребуваним. Популярність такого формату викликана в першу чергу відмовою від аналогового способу подачі сигналу. Ще одна причина встановити супутникову тарілку – відсутність надійного постачальника послуг ефірного цифрового ТБ за межами столиці.

Швидко вирішити проблему з провайдерами можна, звернувшись в компанію 555TV. Досвідчені фахівці в найкоротші терміни встановлять антену і все супутнє обладнання. Якість проведення робіт по монтажу та налагодженню приладів гарантовано.

Плюси супутникового ТБ

Установка власної супутникової тарілки робить жителів Київської області незалежними від провайдерів і стану їх обладнання. Переходячи на такий спосіб прийому телесигналу, споживач платить тільки за обладнання.

Наявну тарілку можна легко демонтувати і повторно встановити в іншому місці (на новій квартирі, в заміському будинку). Устаткування знаходиться в повному розпорядженні власника

Супутникове ТБ має і ряд інших переваг. Основними з них вважаються:Супутникове обладнання Київська область

 • висока чіткість зображення;
 • якісний звук;
 • стійкість до перешкод (прийом сигналу можливий в регіонах зі складним рельєфом і нестабільними погодними умовами);
 • можливість переглядати десятки каналів без абонплати;
 • цілодобовий доступ до українських та іноземних медіа-продукт.

Після установки супутникової тарілки користувачі зможуть дивитися фільми, спортивні трансляції, передачі про моду, новини з усього світу. Вибирати канали для перегляду можна самостійно, керуючись своїми інтересами і потребами.

Що потрібно для установки супутникового ТБ

Для отримання сигналу з супутника і перегляду улюблених телепрограм в хорошій якості потрібно спеціальне обладнання. Стандартний інсталяційний комплект включає:

 • супутникову антену діаметром 60-120 см (фіксовану, поворотну);
 • конвертер;
 • DVB-тюнер (ресивер);
 • кабель;
 • кронштейн для антени;
 • набір конекторів і кріпильних елементів.

Придбати все необхідне споживачі можуть як самостійно, так і на сайті 555TV. В наявності готові до установки пристрою з повним набором комплектуючих.

Вартість комплекту обладнання буде залежати від бренду-виробника, діаметра і типу антени, інших факторів. Наприклад, кількості підключаються телевізорів. Для кожного нового пристрою потрібно придбати додатковий ресивер.

професійна установка супутникового ТБ в Київській області

На думку багатьох людей, монтаж і налагодження приладів для супутникового телемовлення не вимагають особливих навичок. Надивившись інструкцій в інтернеті, споживачі самостійно кріплять антени і підключають тюнери. В результаті якість картинки на екрані залишає бажати кращого. Найчастіше це пов’язано з неправильним позиціонуванням і налаштуванням тарілки, супутніх пристроїв.

Уникнути подібного і насолоджуватися телепередачами в високій якості допоможуть інженери 555TV. Фахівці проведуть монтаж та подальшу настройку антени, ресиверів, конвертера.

Замовляючи таку послугу, клієнти компанії можуть розраховувати на:

 • безкоштовну консультацію по підбору тарілки;
 • можливість купити готовий інсталяційний комплект приладів за ціною виробника;
 • оперативну обробку заявок (інженер компанії буде на об’єкті вже в день звернення);
 • кваліфікований підхід до вибору місця установки (з урахуванням наявності в окрузі висотних будівель і інших можливих перешкод);
 • адекватну вартість послуг зі встановлення техніки.

Співробітники компанії 555TV також можуть виконатиремонт супутникового телебачення в Київській області. Фахівці демонтують обладнання та проведуть його повну діагностику.

Дізнатися вартість цієї послуги і оформити заявку жителі області можуть на сайті компанії. Задати питання можна, зв’язавшись з менеджерами 555TV по телефону.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика