Скасують чи ні кодування супутникових телеканалів в Україні інтернет магазин 555tv ➤ Установка супутникового телебачення і відеоспостереження в Києві та Київській області
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Скасують чи ні кодування супутникових телеканалів в Україні?

Скасують чи ні кодування супутникових телеканалів в Україні?

Скасують чи ні кодування супутникових телеканалів в Україні

 

21 лютого в інтернеті з’явилася дуже цікава інформація про те, що парламент України просить Президента Володимира Зеленського ввести мораторій і розблокувати супутникових телеканалів. Крім численних сайтів з такою інформацією, дана тема підтвердилася відеозйомкою, онлайн-трансляцію якої постійно веде телеканал “Рада” під час парламентських засідань.

 

На даному відео можна спостерігати за тим, так Парламент більшістю підтримав пропозицію ввести мораторій на кодування телевізійного супутникового сигналу українських телеканалів. Дана пропозиція була ініційована народним депутатом Миколою Задорожним, який є членом партії “Слуга Народу”. “За” ухвалення відповідного рішення на порядку денному проголосували 255 народних обранця. До речі, проти даного рішення виступила медіа група 1 + 1.

 

Верховна Рада проголосувала за скасування кодування супутникових каналів

 

 

Нагадаємо, що з 20 січня 2020 років чотири українські медіагрупи планували запустити кодування своїх телеканалів на супутниковому сигналі. В даний склад входить: “Інтер медіа груп”, “1 + 1 медіа”, StarLightMedia “і” Медіа Група Україна “. Кодування супутникового сигналу почалося з невеликою затримкою, але вже 29 числа січня місяця телеканали стали недоступними. До цього моменту, абоненти могли спостерігаті відповідне попередження на телевізійніх екранах. У повідомленні говориться:

Повідомлення про початок блокування супутникового сигналу

“Це сповіщення саме для тебе! Вже на початку 2020 року супутниковий сигнал цього та інших українських телеканалів буде закодований! Щоб мати можливість дивитися їх далі, негайно зверніться до офіційного телевізійному оператору! “.

 

Блокування супутникових телеканалів скасовується?

Невже українські супутникові телеканали перестануть блокувати і всі громадяни України знову зможуть безкоштовно дивитися улюблені серіали, передачі, ток-шоу, новини. Мабуть це найактуальніший і глобальне питання на порядку денному. Особливо для одиноких пенсіонерів та людей з обмеженими можливостями, які тепер за перегляд повинні платити гроші. Судячи з того як швидко тема повернулася назад, уточнимо – з моменту кодування сигналу пройшло трохи менше місяця, є певна перспектива розблокування супутникового мовлення. По-перше – це припущення було піднято на вищому рівні керівництва країни, по-друге – пропозиція про мораторій підтримала більшість народних обранців. Тому залишається чекати і сподіватися на краще, адже надія вмирає останньою.

 

Чому вирішили зняти кодування українських каналів на супутнику?

Точної відповіді на данні це просто комусь не вигідно. Та й не нам з вами це вирішувати, ми лише можемо спостерігати за подіями, що відбуваються і нагадувати. Особливо якщо я абонент і плачу гроші за перегляд телевізора – я не хочу дивитися рекламу. Теперішня тенденція наших медіа така – 30 хвилин фільму = 10 хвилин реклами, що особисто мене наприклад раздражает.ий питання поки немає і ми можемо тільки здогадуватися як воно насправді. Чи то совість заграла, то чи ефірний трафік впав, тому вирішили повернути систему “як було”, мул

 

Джерело: сайт телеканалу “Рада” і “112”

 

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика