satellite direction - Cпутниковое телевидение в Киеве
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

satellite direction

Супутникова карта

Супутникова карта для визначення позиції супутника

Раніше супутникове телебачення вважалося розкішшю, але сьогодні це вже звичайна справа. Супутникові антени з часом стали доступнішими і популярнішими – купити і підключити обладнання сьогодні може кожен бажаючий.

 

Супутникові антени мають велику приймальню потужність, але щоб отримати максимально якісне HD-зображення перед монтажем потрібно врахувати кілька факторів:

 • розміщення сусідніх будинків;
 • наявність поруч густих посадок;
 • напрямок супутникового сигналу.

 

Для того щоб правильно визначити місце під установку і напрямок антени фахівці використовують такий інструмент як «Супутникова карта».

Чим корисний сервіс

Супутникова карта дозволяє дистанційно вивчити місцевість, без візуального огляду. Сервіс інтегрований з технологією Google Maps, тому з його допомогою можна максимально точно визначити ступінь забудови, рельєф, і найголовніше, видимість потрібних супутників. Для того, щоб підключити супутникове телебачення фахівцям більше не потрібно приїжджати до замовника на об’єкт, а це економія грошей і часу.

 

Чи плануєте підключити супутникове телебачення в Києві? За допомогою сервісу ви можете самостійно провести аналіз місцевості і відправити інформацію фахівця. Для цього достатньо переслати посилання обраної точки з карти (посилання генерується в спеціальному полі). Цієї інформації майстру буде досить, щоб визначити на яку сторону виходять вікна в будинку і де краще встановити антену – за вікном або на даху будівлі. Також по карті легко визначити і потрібний напрямок антени.

Як користуватися супутникової картою

Сервіс простий у використанні і не вимагає ніяких спеціальних знань. Попередній аналіз місцевості можна провести дотримуючись простої інструкції:

 1. Визначте для себе список каналів і сервісів, які вас цікавлять. Зі списку виберіть супутники, на які повинна бути спрямована антена. Якщо їх кілька – при виборі утримуйте «Ctrl».
 2. В поле над картою введіть адресу, де планується установка обладнання. Зверніть увагу: для коректного пошуку адресу потрібно вводити максимально точно (наприклад: м. Київ, вул. Грушевського, 1).
 3. Далі тиснемо кнопку «Enter» і маркер на карті встановлюється в потрібне місце. Для більш точного позиціонування перемістіть його мишкою до частини будівлі, де знаходяться вікна вашої квартири або будинку. .Для зручності зображення можна масштабувати

 

При правильному налаштуванні на карті з’явиться напрямок у вигляді лінії, в якому знаходяться потрібні супутники. Також сервіс допоможе оцінити наявність перешкод, які можуть виникати на шляху сигналу. Якщо напрямна лінія зеленого кольору, це означає, що місце ідеально підходить для установки антени. В іншому випадку колір лінії буде жовтого кольору.

 

oo

Не знаєте які супутники потрібно вказувати при налаштуванні карти? Карта показує некоректну інформацію? Зверніться по допомогу до фахівців. Безкоштовну консультацію по використанню сервісу та інших питань ви завжди можете отримати в www.555tv.com.ua.

Професійне підключення супутникового обладнання в Києві

Якщо вас цікавить підключення супутникового ТБ, купити необхідне обладнання з установкою ви можете в www.555tv.com.ua. Ми займаємося постачанням, налаштуванням і ремонтом супутникових систем в Києві і області. Також у нас:

 • безкоштовна консультація від фахівців;
 • демократичні ціни на обладнання та послуги;
 • установка в день звернення.

 

Телефонуйте в будь-який час – працюємо без вихідних!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика