Ремонт комп'ютерів Київ і Київська область, перевстановлення віндовс
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Ремонт комп’ютерів

Ремонт комп’ютерів на дому Київ і київська область

Ремонт комп'ютерів Київ

У наш час комп’ютер став невід’ємною частиною життя будь-якої сучасної людини, особливо молоді. Існує категорія людей, для яких комп’ютер має конкретне призначення, наприклад, потрібен для роботи в офісі або в інтернеті вдома. Інші використовують комп’ютер виключно для розваги і дозвілля. Грати в ігри, слухати музику, дивитися і завантажувати улюблені фільми, переглядати фотографії – всі ці операції здійснюємо за допомогою комп’ютера. Ще одна категорія людей поклали на комп’ютер особливу роль – роль засобу зв’язку і спілкування. До того ж, наявність інтернету з його безмежними можливостями тільки сприяють цьому. Залишатися на зв’язку з людиною, і не важливо, наскільки далеко він знаходиться, стало звичайною справою для багатьох з нас.

 

Але іноді трапляються такі ситуації, коли комп’ютер або ноутбук перестають виконувати Ваші команди. Як не дивно, такі несподівані і, найчастіше, неприємні “сюрпризи” відбуваються саме тоді, коли потрібно терміново написати важливий документ або відправити лист по електронній пошті. А коли улюблена гра “зависає” на найцікавішому епізоді, тоді збій в роботі ПК або його поломка перетворюються на справжню трагедію. В таких-то випадках ремонт комп’ютерів стає не просто вимушеною необхідністю, а й єдиним варіантом вирішення виниклої проблеми.

 

Які найбільш часті і типові причини несправностей існують в роботі ПК?

Кожен користувач ПК, який хоч трішки себе поважає, повинен знати, що поломки комп’ютера можуть бути двох видів – апаратні або програмні. У більшості випадків самостійно визначити поломку або провести ремонт дуже складно, оскільки без певних знань і устаткування впоратися не вийде. Повна діагностика несправностей – це перший крок! І найправильнішим буде звернутися за допомогою до людей знають.

 

Апаратні поломки можуть виникати через:

– несправностей в процесорі;

– збоїв пам’яті;

– несправностей материнської плати;

– несправності відеокарти;

– проблеми жорсткого диска;

– несправності блоку живлення;

– проблем з мережею;

– перегріву комп’ютера;

– несумісності комплектуючих і пристроїв.

 

Програмні поломки, як правило, виникають через проблеми в галузі програмного забезпечення. Сюди можна віднести:

– системну помилку, драйверів;

– помилки ОС і її додатків;

– наслідки втручання шкідливих програм (шпигунів, вірусів і т.д.).

 

Якщо Ваш комп’ютер “гальмує”, “зависає”, погано працює або просто не завантажується, це вірні ознаки того, що він потребує кваліфіковано діагностики, а може і в якісному ремонті. Можливо, буде потрібно видалення вірусів,наприклад, а може, потрібно дорогий ремонт із заміною відеокарти або дугою деталі. Але краще проконсультуватися у досвідчених фахівців і дізнатися напевно. Не варто намагатися виправити або усунути неполадки своїми силами, так як Ви ризикуєте тільки погіршити ситуацію. Діагностику, а тим більше ремонт комп’ютерів слід довіряти тільки професіоналам.

 

Наші послуги

Ми надаємо професійну та оперативну допомогу щодо усунення різного роду поломок і збоїв в роботі Вашого ПК або ноутбука. Якщо Ви не хочете, щоб настройка комп’ютера перетворилася в справжню проблему, тоді вам необхідно викликати додому нашого фахівця. Ми гарантуємо, що він прибуде в найкоротші терміни за адресою, яку Ви вкажіть, і виконає свою роботу якісно і максимально оперативно. Таким чином, Ви збережете свій особистий час, а виснажливі поїздки в сервісні центри стануть просто непотрібними. Ремонт комп’ютерів на дому – це зручний і затребуваний спосіб лагодження.

 

Саме поняття “комп’ютерний ремонт” має на увазі безліч аспектів, тому ми пропонуємо нашим клієнтам великий перелік послуг, пов’язаних з ремонтом ПК, а саме:

 

установка програм і ОС (Mac OS, Windows, Linux);

– перевстановлення програм і операційних систем;

– добірка і установка потрібних драйверів;

настройка комп’ютерів/оновлень програмного забезпечення;

– установка і якісна настройка WI-FI роутерів;

– модернізація ПК;

– заміна різних деталей ПК;

– підбір комплектуючих;

– пайка північного / південного моста;

– профілактичне чищення ПК і ін.

 

Збірка ПК на замовлення – ще одна послуга нашої фірми. Крім якісно виконаної збірки, наші фахівці також проконсультують Вас з різних питань, якщо такі у Вас виникнуть.

 

Чому варто замовляти ремонт комп’ютерів у нас?

У наші дні ринок послуг не перестає рости і розширюватися. З’являється безліч нових фірм. Отже, зростає і конкуренція між цими фірмами, пропозицій стає все більше з розрахунком на величезний попит. Але як вибрати надійну фірму, як не помилитися? Чим варто керуватися при виборі тієї чи іншої компанії, і на які нюанси потрібно звертати увагу?

 

Найважливішими показниками для нашої фірми є затребуваність на ринку і довіру наших клієнтів. Крім того, за час роботи ми зуміли накопичити великий досвід в спілкуванні з нашими клієнтами, а також досягли високого рівня якості виконання ремонтних робіт. Хороші фахівці, висока швидкість роботи, сучасне обладнання та всі необхідні інструменти, оперативність і професіоналізм – основні переваги нашої компанії.

Тепер, коли Вам відомо все про нашу фірму, походи по магазинах або сервісним центрам в пошуках поламаної деталі для комп’ютера або тлумачного майстра, який допоможе усунути Вашу проблему, можуть залишитися в минулому. Зателефонувавши за номером, вказаним на сайті нашої фірми, і розповівши про несправності комп’ютера, Ви отримаєте детальну консультацію у нашого майстра, а також зможете викликати його для усунення поломки Вашого комп’ютера на дому. Вартість послуг в нашій фірмі є цілком прийнятною і конкурентоспроможною.

 

Якщо Ваш комп’ютер не включився, “завис”, програмне забезпечення погано працює, а система, раз у раз, нагадує про наявність вірусів – телефонуйте нам! Наші майстри допоможуть вирішити будь-які проблеми, які заважають роботі Вашого комп’ютера.

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика