Ремонт камер відеоспостереження ➤ Професійний ремонт камер відеоспостереження за доступними цінами
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Ремонт камер відеоспостереження

Ремонт камер відеоспостереження

Ремонт камер відеоспостереження

Професійний ремонт камер відеоспостереження

Ремонт відеокамер спостереження – популярна послуга компанії www.555tv.com.ua. Вихід приладу з ладу може статися через великої кількості причин. Доручити фахівцям рекомендується вирішення таких проблем:

 • відсутність реакції системи на будь-які маніпуляції з кнопками або кабелем;
 • втрата архіву;
 • збої звуковий трансляції;
 • поганий сигнал IP-камери;
 • відсутність зображення при наявності підключення до мережі;
 • порушення передачі картинки: перешкоди, розмите зображення і т. д .;
 • неправильне відображення дати, часу.

У цих випадках не рекомендується намагатися налаштувати техніку самостійно, так як система може повністю вийти з ладу або буде втрачено архів записів за останній час.

Діагностика

Ремонт камер відеоспостереження в сервісному центрі компанії www.555tv.com.ua починається з детальної діагностики обладнання. Як показує практика, поломки виникають з наступних причин:

 1. Изначальный брак устройства.
 2. Неправильний монтаж чи некоректна первісна настройка.
 3. Закінчення гарантійного терміну експлуатації або знос техніки.
 4. Вплив несприятливих погодних умов.
 5. Механічні пошкодження.

За результатами діагностики майстер приймає рішення про подальші дії і повідомляє про це клієнта. Перевірка пристрою здійснюється за допомогою сучасного обладнання, яке дозволяє оцінити функціональність техніки і виявити навіть приховані порушення.

Для перевірки аналогових камер застосовуються мобільні тестери. Діагностика IP-техніки виконується за допомогою програмного забезпечення персонального комп’ютера. Виявлення несправностей проходить дуже швидко, тому ремонт відеокамер спостереженнявиконується оперативно, що не затягуючись надовго.

Ремонт пристрою: основні моменти

Залежно від причини несправності підбирається подальший алгоритм ремонтних робіт. Для заміни системної або корпусної деталі фахівці компанії використовують оригінальні сертифіковані елементи.

Рішення найбільш поширених проблем:

 1. Система не включається. Найімовірніше, причиною є пошкодження елемента живлення. Він досить вразливий, тому будь-яка надмірне навантаження, перепади електрики або проникнення вологи можуть стати причиною його поломки. Розпізнати проблему можна, оцінивши стан кабелю живлення. У нього можуть бути обгорілі контакти або роздувся конденсатори. В такій ситуації ремонт камер відеоспостереження передбачає заміну елемента підключення.
 2. Живлення є, але зображення відсутнє. Дана проблема вказує на несправність з’єднувального роз’єму. У разі регулярного зникнення зображення майстер перевіряє і ремонтує контакти. Якщо кабель, який передає зображення, був обірваний, фахівець встановлює новий сполучний елемент.
 3. Погіршення якості зображення. Поломка може бути безпосередньо в контактах або в системі. В такому випадку пристрій потребує комплексної діагностики та розбиранні корпусу.
 4. Зникнення архіву. Найчастіше це пов’язано зі збоями функціонування жорсткого диска. Якщо він перестав записувати інформацію, то, можливо, архів потребує чищення, або виникла системна помилка. У разі поломки жорсткий диск не піддається ремонту.
 5. Проблеми з настройками. Це одна з найчастіших причин звернення клієнтів, але вирішується проблема досить просто. Відеокамера перепрошивати, а програмне забезпечення перенастраивается.

Крім цього, поломки можуть бути комплексними. Не затягуйте і не експериментуйте з самостійним ремонтом. Тільки кваліфіковані фахівці можуть виявити порушення і усунути їх повністю, а не тимчасово.

Послуги сервісного центру компанії www.555tv.com.ua

Камери відеоспостереження, як і будь-яка інша техніка, потребують дбайливого ставлення і регулярної перевірці. В процесі експлуатації пристрою можуть контактувати з вологою, пилом, піддаватися фізичного впливу. Регулярне чищення здатна продовжити експлуатаційний ресурс пристрою.

Фахівці центру розберуть прилад, проаналізують його поточний технічний стан і проведуть повноцінну очистку. Виконувати цю процедуру необхідно щорічно або частіше, якщо ви помічаєте збої в її роботі.

Компанія www.555tv.com.ua дає гарантію на всі надані ремонтні роботи, що підтверджує якість і професійний підхід до справи. Ви можете самостійно привести обладнання або скористатися послугою майстра-кур’єра. Спеціаліст приїде за вказаною адресою, демонтує відеокамеру і забере на діагностику. Дізнатися вартість робіт, а також поточні акції можна, зв’язавшись з консультантом компанії по телефону.

Підібрати комплект відеоспостереження

можна в нашому магазині, тисніть на стрілку

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика