Посилення зв'язку в підвалі або офісі від компанії 555tv ➤ Гарантія
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення зв’язку в підвалі

Посилення зв'язку в підвалі

Посилення зв’язку в підвалі

Посилення зв’язку в підвалі: надійне рішення від 555tv.com.ua

Останнім часом підвальне або напівпідвальне простір часто відводять під офіси, торгові точки, спортивні зали та інші приміщення з регулярним скупченням людей. За службовим обов’язком багато хто змушений проводити на цокольному поверсі весь робочий день.

Однак найчастіше в підвалі не ловить стільниковий зв’язок – основний засіб віддаленого спілкування як в ділових, так і в особистих цілях. І як, перебуваючи під землею, вирішувати робочі і особисті питання в століття, коли дзвінки та інтернет – головні інструменти комунікації?

Безпрограшний вихід пропонує компанія 555tv.com.ua – установка підсилювачів мобільного сигналу.

Коли може знадобитися підсилює обладнання

«Симптоми», які свідчать про необхідність купити підсилювач, можуть бути наступними:

  • поява на дисплеї телефону не більше двох розподілів мережі, тоді як для коректної роботи стільникового зв’язку потрібно три або чотири;
  • постійні перепади сигналу, через що зриваються дзвінки і «зависає» інтернет;
  • неможливість подзвонити або прийняти дзвінок;
  • регулярні повідомлення про пропущені виклики або смс;
  • уривчастість звуку при розмові;
  • шумові перешкоди, які не дозволяють вам чути співрозмовника або йому – вас.

Що входить в комплект підсилювача

Що входити в комплект підсілювача:

  1. Зовнішня антена. Це приймач сигналу з вишки мобільного оператора, який встановлюють на даху будівлі або на зовнішній стіні на максимально можливій висоті. При монтажі головне, щоб приймаюча антена була спрямована чітко в бік базової станції, а на шляху не було перешкод на зразок бетонних будівель або дерев.
  2. Ретранслятор (підсилювач). Ретранслятор, на який надходить хвиля з зовнішньої антени. Його завдання – посилити потік і передати його по коаксіальному кабелю далі.
  3. Внутрішня антена. Кімнатний приймач, який отримує перетворений сигнал від репитера і дозволяє мобільним пристроям і модемів з сім-картами від стільникових операторів користуватися GSM-хвилею. Внутрішні антени кріплять на стелі або стінах з протилежного боку від місця, де вмонтовано зовнішній приймач. Значна дальність відстані між антенами необхідна, щоб їх сигнали перетнулися і не нейтралізували один одного.
  4. Спліттер. Якщо внутрішніх антен кілька (для різних приміщень), потік від ретранслятора спочатку надходить на цей пристрій. Завдання спліттера – розділити сигнал між усіма внутрішніми антенами. Причому він може роздавати потік як в однаковій кількості, так і в нерівних пропорціях. Все залежить від потужності кімнатних приймачів.
  5. З’єднувальні шнури опором 50 Ом.
  6. Кронштейни, за допомогою яких кріпляться антени.

Критерії вибору підсилювачів

Як і будь-яке обладнання, що підсилюють комплекти не є універсальними. Щоб підібрати максимально ефективний для вашого підвального приміщення, слід враховувати і характеристики зони, яка потребує покритті, і параметри техніки.

Потужність

Підбір оптимальної залежить від наступних факторів:

  • квадратура приміщення. Чим ширший площа покриття, тим більшої потужності потрібен підсилювач;
  • локація. Зазвичай напівпідвальні і підвальні приміщення потребують більшої потенціал, ніж поверхи на рівні над землею;
  • тип міжкімнатних перекриттів. Чим вище щільність матеріалів, тим потужніше обладнання необхідно;
  • відстань від базової станції до зони, для якої потрібен сигнал;
  • тип місцевості.

Самостійно, не знаючи всіх нюансів об’єкта і його можливої взаємодії з підсилюють пристроями, розрахувати необхідну потужність буде проблематично. Щоб уникнути критичних помилок вибору, краще звернутися до професіоналів. Майстри 555tv.com.ua, в арсеналі яких багаторічний досвід, допоможуть визначити показники потужності, що підходить саме для вашого приміщення, і порекомендують обладнання з оптимальними параметрами.

Частота і стандарт стільникового зв’язку

Стандарти другого, третього і четвертого покоління працюють кожен на своїх частотах і пропонують користувачам різні можливості. Ретрансляторывибирають в залежності від пріоритетного функціоналу.

2G-технологія, орієнтована на голосовий зв’язок і дуже повільний інтернет, працює в діапазоні GSM 900-1800. Для технологій третього покоління характерний показник UMTS-2100, а також орієнтація і на дзвінки, і на забезпечення інтернет-ресурсом. 4G-стандарт (LTE-1800/2600) подарує користувачам швидкісний інтернет, але далеко не завжди забезпечить голосовим зв’язком.

Щоб зберегти високу якість і дзвінків, і мобільного інтернету, краще вибирати 3-стандартні ретранслятори або орієнтовані на прийом 3G-сигналу, придатного для виконання будь-яких операцій.

Однак, навіть купивши ретрансляція, що підсилює 3G-хвилю, ви не втрачаєте можливість використовувати сигнал четвертого покоління для доступу до мережі. Вибираючи між двома потоками – попереднього і наступного стандарту, модем або смартфон «зачепляться» за більш сучасний, навіть якщо його потужність буде нижче, ніж у посиленого попередника. Це означає, що навіть при встановленому 3G-ретрансляторі гаджету ніщо не завадить використовувати випадково спійманий інтернет-трафік, що надходить від 4G-вишок. При цьому за рахунок стабільного 3G-сигналу якість дзвінків залишиться на високому рівні.

селективність

Розрізняють ретранслятори двох типів – вузькосмугові і широкосмугові (полнополосние).

Вузькополосні розраховані на сигнал від одного конкретного провайдера. Широкосмугові універсальні – підхоплюють хвилю незалежно від того, з чиєї вишки вона надійшла.

Широкосмуговий підсилювач мобільного зв’язку для підвалу виявиться оптимальним рішенням, адже приміщення на цокольному поверсі відвідують абоненти, які обслуговуються у різних мобільних провайдерів.

Купити якісне підсилює обладнання можна в магазині компанії 555tv.com.ua. Ви також можете замовити проектування системи підключення, допомога в підборі оптимального комплексу, його подальший монтаж та налагодження.

Устаткування для посилення мобільного зв'язку

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×