Посилення стільникового зв'язку в Україні • Краще обладнання • сервіс
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення стільникового зв’язку

Посилення стільникового зв'язку

Посилення стільникового зв’язку

Посилення стільникового зв’язку: підсилювальне обладнання в Україні

Для посилення стільникового зв’язку використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє підвищити якість отримання сигналу, що надалі дозволяє використовувати зв’язок при слабкому покритті, де створюються так звані «мертві зони». Підсилити сигнал стільникового зв’язку можна своїми руками або запросити спеціаліста.

Як правильно вибрати обладнання?

На підвищення якості зв’язку служить репітер, так званий “повторювач” сигналу. Крім основного завдання, взаємопов’язує елементи обладнання, такі як: антени прийому – передачі інформації, високочастотні кабелі, які об’єднують все в один комплекс підвищення якості сигналу. Набір може комплектуватися спліттером, відгалужувачем сигналу, бустером та іншим. Додаткові комплектуючі необхідні розробки складних систем зв’язку, які потрібні великих об’єктах і територіях. У разі посилення зв’язку в домашніх умовах досить звичайного готового комплекту, який найчастіше складається з підсилювача, 2-х антен та дроту. Головне при виборі враховувати відповідні параметри.

Принцип його роботи

Знайомі ситуації, коли на вулиці сигнал досить хороший, а в приміщенні поруч він уже слабкіший і може зовсім пропадати, у деяких випадках працювати уривчасто. Так ось саме такий комплект обладнання забезпечить передачу сигналу з місця гарного прийому більш слабку зону.

Підсилювач зв’язку працює наступним чином:

 1. Зовнішня антена сприяє сигналу вловити базову станцію на вулиці.
 2. Цей сигнал передається на підсилювач через високочастотний кабель (коаксіальний).
 3. Таким чином сигнал посилюється та відтворюється за допомогою дроту на домашню антену.
 4. Антена в кімнаті передає та приймає повідомлення зі смартфона та повертає його назад.

Чинники, що впливають на встановлення підсилювача:

 • відсутність покриття від оператора;
 • своєрідність рельєфу місцевості;
 • характерність приміщення – товсті чи металеві стіни, перегородки тощо.

Посилення стільникового зв’язку

Репітери

Репитер Lintratek KW20L-GDW для сигналу 2G-3G-4G

Антени

Комплекти

Преміум комплект для посилення мобільного зв'язку 2G/3G/4G

Система підсилювача

Будь-яка система посилення стільникового сигналу включає: підсилювач – репітер, антени, з’єднувальні кабелі, монтажне кріплення та інструкцію з монтажу та використання комплекту.

Підсилювач

Головний елемент усієї системи, який приймає та передає сигнали. Щоб правильно вибрати підсилювач – необхідно орієнтуватися на необхідну частоту, потужність та площу покриття. Щоб зробити виміри радіообстановки, необхідно викликати фахівця на замір та огляд об’єкта, або скористатися програмою або за допомогою сервісного меню вашого смартфона.

Зовнішня антена

Передає прийнятий сигнал на підсилювач стільникового зв’язку. Антена повинна відповідати частотам підсилювача якісної передачі інформації. Вибір обладнання залежить від продуктивності, характеристик та типу конструкцій. Популярністю користуються такі різновиди:

 • однодіапазонна (доступна у ціновій категорії);
 • логоперіодична (невеликого розміру, широкий частотний діапазон, знижений коефіцієнт посилення);
 • колінеарна (має кругову діаграму спрямованості).

Внутрішня антена

Роздає отриманий сигнал усередині будівлі. Частота антен також повинна відповідати частоті підсилювача та зовнішньої антени. Залежно від розмірів приміщення можуть застосовувати 1 та більше внутрішніх антен. Одна домашня антена впорається у разі цілісного приміщення та стін із гіпсокартону. Якщо всередині приміщення багато бетонних або металевих перегородок, варто застосувати кілька домашніх антен. Антени для будинку бувають спрямовані та кругові. Перші використовуються для прямокутних споруд, а кругові – для приміщень правильної форми.

Коаксіальний кабель

З його допомогою не відбувається загасання сигналу під час передачі, або зводиться до мінімуму. Використовувати телевізійний кабель не можна, оскільки він відповідає хвильовому опорі.

Як посилити сигнал стільникового зв’язку на селі?

Кожен з нас уже встиг зауважити, що за містом та в селі вишки мобільних операторів розташовані на далеких проміжках один від одного. Спочатку їх встановлюють близько до центральних міст, щоб ловити сигнал, а потім на певному інтервалі, щоб сигнал уловлювався вежею.

Коли приміщення розташовується віддалено від вишок, то рекомендується вибирати репітери з нижчими частотами (800-900 МГц), що дозволяє охоплювати далекі дистанції, а значить забезпечувати стабільний прийом – передачу сигналу. Вони досить поширені серед усіх операторів мобільного зв’язку та дозволяють передавати високошвидкісний сигнал інтернету до 13 км.

Коли приміщення знаходиться недалеко від міста, велика ймовірність зловити високу частоту, 1800-2100 МГц. За такого сигналу вам доступний хороший інтернет 3G і 4G.

Смартфони підключаються до сильніших частот самостійно, навіть при слабкому сигналі, і тому часто під час розмови спілкування переривається. У цей момент, якщо сигнал втрачається, він переключається на низьку стійку частоту.

Посилення стільникового сигналу у житлових будинках

Чому необхідно посилювати сигнал у селищах міського типу ми розібралися, але чомусь іноді ми змушені посилювати сигнал у житлових комплексах? У великих містах часто виникає необхідність посилити зв’язок, де розташовані безліч мобільних базових станцій. З такою проблемою стикаються мешканці районів, де щільна забудова, товсті мури. У такому разі необхідний комплект підсилювача для квартири, і він певним чином відрізняється від комплекту, що використовується за містом. Особливістю є – компактна зовнішня антена та робочі високі частоти. Рекомендується, щоб обладнання підтримувало стандарти зв’язку GSM, 3G та 4G.

Посилення стільникового зв’язку

 

Назва стандарту частотні діапазони Позначення діапазонів у телефонах та програмах
GSM-900 (2G) 900 МГц (Band 8) GSM900, EGSM900, Band 8
GSM-1800 (2G) 1800 МГц (Band 3) GSM1800, DCS, DCS1800, Band 3, Band 4
UMTS-900 (3G) 900 МГц (Band 8) UMTS900, Band 8, Band 1
UMTS-2100 (3G) 2100 МГц (Band 1) Band 1, UMTS2100, WCDMA2100
LTE-900 (4G, LTE) 900 МГц (Band 8) 900MHz, Band 8
LTE-1800 (4G, LTE) 1800 МГц (Band 3) LTE1800, DCS, DCS1800, Band 3, Band 4
LTE2600 FDD (4G, LTE) 2600 МГц (Band 7) LTE2600, Band 7

Посилення стільникового зв'язку 2g

Посилення стільникового зв'язку 3g

Посилення стільникового зв'язку 4g

(3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика