Посилення мобільного зв'язку командою професіоналів ➤ Продаж GSM репітерів Київ ➤ доставка по всій Україні
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення мобільного зв’язку

Посилення мобільного зв’язку

Посилення мобільного зв'язку

Посилення мобільного зв’язку

Посилення мобільного зв’язку: Мобільний зв’язок ХХI-століття

Багато людей міста, вже відчули високоякісний інтернет 4-G LTE. А в деяких місцях України навіть немає голосового зв’язку. Ми всі добре пам’ятаємо, як тільки почали виходити мобільні телефони, коли ми всі лазили на сходи щоб зателефонувати.
В наш час, коли все стрімко зростає і розвивається багато бабусі, дідусі, мами і тата в віддалених місцях від GSM вишок, продовжують бігати навколо будинку в пошуку зв’язку що б почути рідний голос. Погодьтеся, виглядає дуже нерозумно. Саме тому створено якісне, спеціалізоване обладнання для усунення таких проблем зі стільниковим зв’язком.

Комплект для посилення мобільного зв’язку. Наша компанія www.555tv.com.ua пропонує вам готові комплекти для підсилювачів мобільного зв’язку всіх операторів України. Устаткування посилення стільникового сигналу забезпечує стабільну роботу в межах квартири, підвального офісу або приватного будинку. Воно легко встановлюється як на стіні, так і на плоских поверхнях. Дуже допоможе вас у роботі і спілкуванні з клієнтами, друзями і рідними.
Посилення мобільного сигналу одне з кращих і основних напрямків компанії www.555tv.com.ua. Завдання посилення GSM сигналу є повністю розв’язуваної як на побутовому рівні так і на промислових масштабах. Чи не ловить мобільний? Посилимо сигнал за 24 години з гарантією 3 роки. Робимо потужний комплект який дасть можливість дзвонити навіть під землею.
Щоб купити комплект посилення мобільного зв’язку, потрібно:

• Вибрати стандарт. Вам просто посилити стільникову голосовий зв’язок, найкраще для густонаселених районів підійде GSM репитер 1800 МГц. За містом добре користуватися 900 МГц репитером.

• Де використовувати репитер? Приватному будинку, офісі, квартирі. Для різних приміщень йде багато моделей репітерів для гарної голосової і інтернет зв’язків.

• Ціновий діапазон? У компанії 555tv придбати хороший якісний комплект для посилення мобільного зв’язку можна від бюджетного до VIP класу.

Комплект посилення мобільного зв’язку складається:
• Ретранслятор;
• Кімнатна антена GSM;
• Всепогодна антена GSM;
• Коаксіальний кабель;
• Кронштейни;
• Кріплення;
• Перехідник;
Майстри компанії www.555tv.com.ua більше десяти років досвіду роботи, допоможуть вам при виборі, консультації та придбання комплекту який цікавий і підходить найкраще до місця установки.

Устаткування для посилення мобільного зв’язку, клікніть по картинці для переходу в магазин

Устаткування для посилення мобільного зв'язку

(4 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика