Посилення мобільного зв'язку в Обухові та Обухівському районі
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення мобільного зв’язку в Обухові

Посилення мобільного зв'язку в Обухові та Обухівському районі

 

Посилення мобільного зв’язку в Обухові та Обухівському районі: для всіх бажаючих

Підбираємо, тестуємо, монтуємо, налаштовуємо обладнання підсилює мобільний зв’язок в Обухові та Обухівському районі на об’єктах житлового та нежитлового фонду. Консультуємо з усіх питань, пов’язаних з поліпшенням стільникового зв’язку в вашому регіоні. Надаємо комплексні рішення і готові набори обладнання для самостійної установки.

 

Важливо знати про нашу компанію:

  • працюємо по території всієї України;
  • виїжджаємо на об’єкт не пізніше, ніж через 24 години з моменту надходження замовлення;
  • монтаж, тестування і налаштування обладнання тривати не більше 24 годин для невеликих об’єктів і не більше 48 годин для промислових споруд;
  • все що надається нами обладнання сертифіковане і має гарантію від 6 до 24 місяців;
  • після завершення робіт, клієнт отримує 1 рік безкоштовної консультативної підтримки;
  • на модернізацію нашого обладнання в майбутньому, клієнт отримує знижку.

Ціна за комплект, що поліпшує стільниковий зв’язок в Обухові та Обухівському районі

Зараз в нашому магазині можна придбати 5 готових комплектів з різними характеристиками під різні умови роботи. Також, ми можемо зібрати унікальний комплект персонально для вас під час консультації. Серед популярних комплектів для посилення мобільного зв’язку набори з репітерами: AT-980 2G, Lintratek KW16L-DCS 4G, Xywell XY27L-GDW03 2G / 3G / 4G.

Набір з бюджетним підсилювачем AT-980 з частотою 900 MHz

Підсилювач цього типу призначений для поліпшення роботи голосового зв’язку, а також повільного інтернету в мережі 2G. Пікова потужність 66 дБ, що дозволяє поліпшувати сигнал на площі 150 метрів, що прекрасно підходить для стандартних приватних будинків. У комплект також входить дві антени, зовнішня на 13 дБ і внутрішня Multi Band на 8 дБ. Бюджетне надійне рішення з потужним підсилювачем. Ціна на такий набір, від 3300 грн.

 

Набір з бюджетним підсилювачем Lintratek KW16L-DCS 4G з частотою 1800 MHz

Потужний ретрансляція з можливістю стабільного покриття 250 квадратних метрів площі. Пристрій захищений надійним корпусом з рівнем захисту IP40. Управління та контроль здійснюється через LCD-екран і два світлових індикатора. Потужність репитера 65 дБ і працює він в 4G, що дозволяє користуватися високошвидкісним мобільним інтернетом. В комплекті 2 антени, кабель, перехідники. Ціна від 4900 грн.

Набір з бюджетним підсилювачем Xywell XY27L-GDW03 2G / 3G / 4G працюють на частотах: 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz

Потужний підсилювач Xywell XY27L-GDW03 працює в трьох діапазонах частот: 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz. Його гранична потужність складає 70 дБ. Також він оснащений системою автоматичного регулювання потужності. Його досить для великих заміських будинків, 4-5-кімнатних квартир та інших приміщень загальною площею до 500 м². Корпус зі сталі, програмне забезпечення оновлено до останньої версії і відповідає всім нормам безпеки. В комплекті 2 антени, кабель, перехідники. Ціна від 7050 грн.

Вартість обладнання або послуг можуть змінюватися, тому краще уточнити цифру у менеджера.

Поширені запитання

 

Де ставиться внутрішня антена?

 

Внутрішня антена розміщується ближче до середини хати, в місці, яке надає краще з’єднання і дозволяє покрити бажану територію. Якщо мова йде про те, чи можна заховати її в якомусь кутку будинку, щоб не псувати естетику, то так. Можна, але, це може негативно відбитися на сигналі. Лучше отталкиваться именно от результатов тестирования. Антена не велика і багато місця не займе, зате кожна копійка на обладнання окупиться.

 

Можна заощадити підключивши на один підсилювач кілька антен?

 

Кілька антен можна використовувати тільки на дорогому обладнанні, понад 20000 грн, в іншому випадку, ви тільки втратите в якості сигналу. Краще вибрати підсилювач з відповідною потужністю.

 

Після прорахунку ціна виявилася вищою ніж я розраховував, можна замовити варіант дешевше?

 

Ми підбираємо комплект майже під будь-який бюджет. Але чудес не буває, тому кожен наступний крок до економії буде відображатися на якості покриття. Точну інформацію може дати майстер тільки на місці.

 

Задавайте будь-яке питання по обладнанню та послуг в телефонному режимі. Постараємося швидко і інформативно відповісти на будь-який.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика