Посилення мобільного зв'язку в Ніжині та Ніжинському районі
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення мобільного зв’язку в Ніжині

Посилення мобільного зв'язку в Ніжині

Посилення мобільного зв’язку в Ніжині

Посилення мобільного зв’язку в Ніжині та Ніжинському районі в будинках, офісах, магазинах

Встановлюємо підсилювачі мобільного зв’язку в Ніжині та Ніжинському районі, що працюють в мережах 2/3 / 4G. Надаємо послуги з підбору, монтажу, налагодження репитеров і додаткового обладнання. Для бажаючих встановити все самостійно продаємо готові комплекти. Будь-який з варіантів можна обговорити з менеджером по телефону.

 

Обслуговуємо клієнтів по всій території України в вихідні та святкові дні. Первинний виїзд на місце здійснюється протягом 24 годин з моменту подання запиту. Установка і налагодження пристроїв посилення мобільного зв’язку займають до 48 годин. На всі роботи і техніку надаються гарантії. Всі клієнти отримують 1 рік підтримки.

 

Забезпечуємо стабільний доступ до зв’язку для приватних осель і великих сільгосп-, промислових, комунальних та інших господарств.

Посилення мобільного зв’язку в Ніжинському районі: ціна, комплекти, можливості обладнання

Комплекти готового, протестованого обладнання продаються для самостійної установки, а також рекомендуються в якості пристроїв, що вмонтовуються нашими фахівцями. Всі комплекти сертифіковані і являють собою надійне недороге обладнання, вирішальне поставлену задачу.

 

На вибір є комплекти з репітерами в варіаціях: AT-980 2G 900 МГц, 2G / 3G 900/2100 МГц, Xywell XY27L-GDW03, 4G 1800 МГц, Lintratek KW20L-GDW. На всі комплекти йде гарантія від півроку до двох років.

Купити репитер в Ніжині

Всі вони йдуть в наборі з:

 • 15 метрами кабелю;
 • зовнішньої і внутрішньої антеною;
 • блоком живлення;
 • набором перехідників.

 

Моделі з 2G в першу чергу розраховані на поліпшення якості телефонного зв’язку. Пристрої з 3 / 4G покращують крім стільникового зв’язку інтернет-з’єднання. Різні комплекти підходять для різних умов і площ. Якщо ви хочете замовити комплект для самостійної установки, обов’язково проконсультуйтеся з нашим майстром.

 

Вартість наборів – від 3300 грн з 2G і вище, аж до 9400 грн з роботою в трьох мережах 2/3 / 4G. Чи можемо зібрати індивідуальний набір або під замовлення привезти необхідне обладнання.

 

Універсальні рішення, що працюють на посилення мобільного зв’язку та інтернету дають деяку економію. Для домашніх господарств таке рішення може бути виправданим. Однак для офісних будівель або промислових зон краще використовувати індивідуальні набори для зв’язку і інтернету. В такому випадку якість сигналу буде краще і стабільніше.

Вартість послуг по посилення мобільного зв’язку в Ніжині та Ніжинському районі

Підбір обладнання, тестування, монтаж і пусконалагоджувальні роботи на приватному домогосподарстві обійдуться мінімум от 2000 грн. Конкретна кошторис складається тільки після огляду об’єкту і оцінки побажань клієнта.

 

Відбувається все за наступним алгоритмом:

 • Замовляєте послугу.
 • Фахівці приїжджають на об’єкт, оцінюють пласт робіт.
 • Вибираєте відповідне обладнання через консультацію майстра, стверджуєте кошторис.
 • Проводиться робота по монтажу, налагодження та тестування обладнання.

 

В ході роботи ціна не змінюється, все відразу прораховується на старті робіт. Єдина причина, яка може вплинути на зміну ціни, це ініціативи від клієнта, що з’являються в ході роботи. Наприклад, якщо клієнт вирішив додатково розширити охоплення покриття і потрібно додати потужності.

 

Після установки обладнання зв’язку у вас буде можливість отримувати підтримку від майстра протягом року безкоштовно. При замовленні модернізації застарілого обладнання можна розраховувати на знижку.

Поширені запитання

Купити репитер для посилення мобільного зв'язку в НіжиніСкільки антен тягне один репітер?

 

Дорогі моделі тягнуть до 3 антен. Але важливо розуміти, що кількість антен не гарантує посилення сигналу. Навпаки, чим більше антен, тим сильніше розсіюється потужність репитера. Краще проконсультуватися з майстром щодо того, яке обладнання варто придбати, щоб закрити свої завдання.

 

Можна заховати антену де завгодно в будинку?

 

Теоретично так, але практично краще встановлювати її там, де сигнал найбільш стабільний. Буває, що обладнання сильно обмежена в розкритті свого потенціалу через особливості будови або території, на якій будівля побудована. Товсті стіни, металеві конструкції, погіршують проходження сигналу. Щоб знайти оптимальне місце для антени, майстри попередньо проводять тестування

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика