Посилення мобільного зв'язку в Броварах та Броварський район
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення мобільного зв’язку в Броварах і Броварському районі

Посилення мобільного зв'язку в Броварах і Броварському районі

Посилення мобільного зв’язку в Броварах

Посилення мобільного зв’язку в будинку, дачі, в Броварах і Броварському районі

Надаємо послуги щодо посилення мобільного зв’язку в Броварах і Броварському районі. Встановлюємо обладнання для посилення сигналу в масштабах побутового та промислового використання. Підберемо комплект для приватних будинків, підземних споруд, промислових будівель і інших об’єктів.

Працюємо по всій Україні без свят і вихідних. Час установки, в середньому – один робочий день. Іноді менше, – залежить від ряду факторів. Від моменту замовлення послуг до виїзду на огляд об’єкту проходить не більше 48 годин. Намагаємося приїжджати в найближчі 24.

Вартість обладнання для посилення мобільного зв’язку

Ціни можуть змінюватися від типу пристроїв і його якості. Ми надаємо приклад хорошого обладнання, яке довго вам прослужить, матиме гарантію і адекватні характеристики. Посилення мобільного зв'язку в Броварах

У стандартний, недорогий комплект за 3000 грн, входить:

 • Підсилювач-ретранслятор AT-980 2G 900 МГц.
 • Блок живлення.
 • Зовнішня антена + 10 метрів кабелю.
 • Внутрішня антена + 5 метрів кабелю.
 • Перехідники (F-коннектора, TNC).

Він добре демонструє себе для посилення зв’язку в будинках і невеликих офісах до 150-200 квадратів. Сила сигналу буде залежати від типу стін і кількості інших перешкод. Комплект підходить тільки для посилення сигналу на голосовий зв’язок по телефону.

Іноді клієнти воліють комплекти надають можливість посилити не лише голосовий зв’язок, але і 3/4G інтернет. Це можливо з набором за 5000 грн або дорожче.

Такий набір комплектується:

 • Підсилювач-ретранслятор Xywell.
 • Блок живлення.
 • Зовнішня всенаправленная антена.
 • Внутрішня планшетні антена.
 • 10 метрів кабелю до антени (1 шт.).
 • 5 метрів антенного кабелю (1 шт.).
 • Перехідники (F-коннектора, TNC).

Варто зауважити, що найкращим рішенням для збільшення швидкості і стабільності роботи інтернету, краще використовувати відповідне обладнання. Воно також є в магазині на нашому сайті.

Один комплект на зв’язок, інший на інтернет. Це оптимальне рішення для хорошої роботи обох систем. Універсальні набори – це завжди компроміс, де виграє ціна, але погіршуються загальні характеристики.

Ціна установки устаткування для посилення мобільного зв’язку в Броварах і області

Мінімальна ціна установки і настройки від 2000 грн, але кошторис розраховується індивідуально. До моменту, поки покупець не вкаже всі побажання, точну цифру назвати неможливо.

Як проходить вся робота по установці пристроїв

 • Надходить заявка.
 • Фахівці виїжджають на місце.
 • Уточнюють всі побажання клієнта по можливостям техніки, визначають фронт робіт.
 • Вибирають варіанти обладнання, погоджують кошторис.
 • Починають тестування, монтаж, настройку.

Затверджена з клієнтом кошторис гарантує незмінність кінцевої ціни послуг і пристроїв. Ніяких змін в ході роботи щодо ціни відбуватися не буде. Все обладнання сертифіковане і підлягає гарантії від 6 до 24 місяців.

Крім цього, у вартість входить підтримка на 1 рік. Якщо протягом цього часу у клієнта виникнуть питання з технічного обслуговування, він може звернутися до нас за допомогою.

Поширені запитання

Можна на один підсилювач підключити багато антен?

Так, можна, але сигнал буде погіршуватися з кожною наступною антеною. Максимально рекомендована кількість антен на один підсилювач – 3 шт. Але, за умови, що підсилювач досить дорогий (до 20000 грн).

Можна заховати антену де завгодно в будинку?

Ні. Антена розміщується в тому місці, де вона ловить найкраще. Перед установкою проходить тестування обладнання і визначається оптимальне місце. Доведеться миритися з наявністю антени на видному місці. Хоча, сучасні моделі досить компактні і акуратні по дизайну.

До кого звертатися, якщо обладнання вийде з ладу?

Компанія «555 tv» використовує тільки надійне, перевірене обладнання. На практиці, воно довго служить і ламається, тільки при неправильній експлуатації. Але в будь-якому випадку у вас на все буде гарантія, а звернутися можна безпосередньо до нас.

Що якщо кошторис для мене виявилася занадто високою?

Ми можемо підібрати обладнання під будь-який розумний бюджет. У нас багато варіантів в наявності.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика