Посилення мобільного зв'язку Макарів ➤ Посилення зв'язку
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення мобільного зв’язку Макарів

Посилення мобільного зв'язку Макарів

Посилення мобільного зв’язку Макарів

Посилення мобільного зв’язку Макарів

 

Без мобільного телефону та зв’язку в сучасному світі нікуди. Ми звикли, що столиці та міста мільйонники, туристичні центри давно вже покриті різними мережами. Але сучасні технології дають змогу покривати і невеликі обласні та районні центри, і навіть зовсім маленькі села. Покриття розширюється і модернізується з метою забезпечення безперервної мережі, що дозволяє нам користуватися зв’язком де б ми не були.

Наша компанія легко реалізує проекти посилення стільникового зв’язку Макарів, як в офісних та промислових будинках, так і у власних домоволодіннях. Наші консультанти можуть підібрати обладнання, якщо у вас нічого ще не встановлено, а також удосконалити існуюче.

На всі комплектуючі ми маємо сертифікати, тому ми гарантуємо якість товару. Перед роботою обов’язково ознайомимо вас із кошторисом та переліком робіт. Над посиленням мобільного сигналу працюємо не лише у Макаріві, а й у всьому Бучанському районі. За послугами та консультацією можна звертатися щодня, включаючи свята та вихідні.

Оснащення для посилення мобільного зв’язку

Посилення мобільного зв’язку в Макарові відбувається у мережах 2/3/4G. Якщо ви бажаєте здійснити монтаж самі, ми без проблем вам надамо повні комплекти необхідного обладнання. Якщо виникають додаткові питання або потрібно уточнити, можна зв’язатися з вказаними номерами телефонів у менеджери, які допоможуть у всьому розібратися.

У продажу є комплекти – підсилювачі різних версій:

 • Lintratek KW20L-GDW;
 • 2G/3G 900/2100 МГц;
 • 4G 1800 МГц;
 • AT-980 2G 900 МГц.

Комплект обладнаний також необхідним: 15-ти метровий кабель; зовнішня та внутрішня антени, перехідники та блок живлення. Комплекти мають гарантію, яка може становити щонайменше півроку, максимум – два.

Етапи виконання робіт

Якщо ви вирішили працювати з нашою компанією, можете ознайомитися з наступним алгоритмом:

 1. Ви замовляєте послугу і майстри виїжджають до вас для подальшого спілкування.
 2. Оцінюється обсяг робіт.
 3. Підбираємо обладнання, яке витримає навантаження та влаштує вас за ціною, відповідно затверджуємо кошторис.
 4. Після цього здійснюємо всі необхідні дії щодо встановлення обладнання, а також щодо його налаштування та тестування.

Дуже важливо підбирати пристрої безпосередньо під ваші побажання та очікування.

Сьогодні складно обійтися без мобільного зв’язку та сучасні тенденції диктують свої правила. При цьому важлива наявність слабкого сигналу нікого не влаштовує. Усі хочуть мати якісний та безперебійний сигнал, відсутність якого викликає низку проблем. Хороша мобільна мережа стала невід’ємною частиною нашого життя.

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика