Посилення мобільного зв'язку Козелець в будинках ➤ офісах
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Посилення мобільного зв’язку Козелець

Посилення мобільного зв’язку Козелець

Посилення мобільного зв’язку в селищі Козелець в будинках, квартирах, комерційної нерухомості

Гарантуємо якісну установку підсилювача мобільного зв’язку в селищі Козелець. Розрахуємо необхідну потужність репитера, протестуємо доступність мережі від різних операторів зв’язку. Підберемо найкращий комплект обладнання, змонтуємо, налаштуємо.

 

Надаємо весь спектр послуг і товару для вирішення проблеми поганого зв’язку в селищі Козелець і прилеглих населених пунктах. Ви можете скористатися повним комплексом послуг під ключ або самостійно встановити обладнання, купивши у нас попередні налаштування.

 

По-другому випадком, ми дамо вам безкоштовну консультативну підтримку з налаштування пристроїв. Якщо клієнт самостійно встановлює обладнання, ми гарантуємо його якість і працездатність, але не якість прийому. Стабільність сигналу буде залежати від того, наскільки компетентні ви в питаннях монтажу.

 

Ми працюємо в селищі Козелець, Чернігівської області та по всій Україні. Час приїзду на місце з моменту надходження заявки на монтаж, до 24 годин. Сама процедура займе один робочий день. При необхідності створення конструкції, що підтримує і піднімає на висоту зовнішню антену, можемо самостійно підібрати матеріал і все зробити. Ціна конструкції буде залежати від висоти і матеріалу.

 

Вартість послуг з монтажу всіх елементів пристрою для поліпшення стільникового зв’язку, тестування, налаштування – від 2000 грн. На все обладнання гарантія від півроку, до двох років. Пропонуємо тільки кращий, сертифікований товар, про який маємо ряд позитивних відгуків від клієнтів.

 

Працюємо з будь-яким типом відкритих і закритих площ, жител, промислових, комерційних і комунальних будівель. Модернізуємо поточну інфраструктуру, консультуємо щодо оптимізації витрат на відеоспостереження, інтернет і зв’язок.

Посилення мобільного зв'язку Козелець Посилення мобільного зв’язку в селищі Козелець готовими комплектами

Набори для самостійної установки – це повноцінні комплекти для поліпшення стільникового зв’язку, що використовуються нашими фахівцями на виїздах на об’єкт. Але при бажанні самостійно все змонтувати, ви маєте можливість вибрати і придбати необхідне обладнання.

 

Кожен ретрансляція в наборах сертифікований, протестований і готовий до роботи. Потужність і особливість роботи в різних частотах можна дізнатися в короткому описі нижче. Більш детальну інформацію краще отримати від консультанта або на сторінці товару.

 

Зараз набори комплектуються такими підсилювачами: AT-980, Xywell, Lintratek, PicoCell.

На кожен ретрансляція є гарантія від 6 місяців, до 2 років.

 

Разом з репитером, для установки обладнання комплект укомплектовується:

 

 • 15 метрами кабелю;
 • зовнішньої і внутрішньої антеною (можуть трохи відрізнятися в залежності від комплекту);
 • блоком живлення;
 • двома перехідниками.

 

Серед репитеров, є ті, що працюють в окремій мережі 2G, 3G, 4G, а також універсальні, які беруть сигнал відразу з трьох напрямків. Є пристрої, які посилюють стільникового зв’язку на 150, 250 і 500 м². Доступні моделі коштують від 3300 грн. Для дорогих складно підібрати поріг, так як він обмежений тільки індивідуальними побажаннями клієнта і його потреб.

 

Найпростіше вибрати набір, проконсультувавшись з нашим майстром по телефону. Це безкоштовно, на відміну від виїзду на місце майстром, але також інформативно.

Єтапи роботи

Кожна робота індивідуальна, але послідовність зазвичай, одна і та ж:

 

 • Телефонуйте зі своїм запитом.
 • Проводимо первинне узгодження, дізнаємося потреби, вибираємо день приїзду до вас.
 • Майстри виїжджають до вас, все досліджують, тестують варіанти, дають кошторис і варіанти.
 • Клієнт затверджує кошторис і в призначений день відбувається вся установка і налагодження.

Посилення мобільного зв’язку Козелець

З моменту затвердження кошторису, ціна змінена не буде. Ви зможете до старту робіт розуміти у скільки вам обійдеться обладнання та монтаж. Будь-які зміни з боку клієнта в ході проекту обговорюються індивідуально. Після закінчення робіт, для клієнта доступна підтримка протягом року. Можна проводити консультації з приводу перенастроювання, модернізації або ремонту пристроїв.

 

Зателефонуйте до нас з будь-яким питанням по темі, ми із задоволенням проконсультуємо.

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика