Підсилювач мобільного зв'язку для дачі ➤ Купити мобільний підсилювач
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Підсилювач мобільного зв’язку для дачі

Підсилювач мобільного зв'язку для дачі

Підсилювач мобільного зв’язку для дачі:доступ до дзвінків і інтернету в будь-який час доби від www.555tv.com.ua

Всім хороший ваш дачну ділянку – затишний ландшафт, самітність, річка неподалік. Однак є в цій ідилії один недолік – віддаленість від вишок мобільних операторів, а значить, і відсутність стільникового зв’язку, яка в заміській місцевості часто забезпечує ще й доступ до інтернету. Результат – ні робочі питання вирішити, ні фільм подивитися, ні з близькими і друзями поспілкуватися.

Однак компанія www.555tv.com.ua знає, як вирішити проблему поганого сигналу. В її арсеналі бюджетні і преміум-репітери GSM – комплекти обладнання, що підсилюють хвилю.

Комплектація і принцип дії підсилювачів

Для ефективної роботи системи необхідно:

 • зовнішня антена;
 • ретранслятор (репитер);
 • внутрішня антена;
 • спліттер – потрібен, якщо внутрішніх антен дві і більше;
 • коаксіальні кабелі;
 • кронштейни.

Зовнішню антену монтують на спеціальній щоглі на даху будівлі таким чином, щоб приймач вловлював хвилю, що надходить з базової станції обраного мобільного оператора.

Наступний крок – передача спійманого сигналу на ретранслятор. Це пристрій, приймаючи хвилю від зовнішнього передавача, підсилює її і поширює або безпосередньо на внутрішню антену, або на спліттер, якщо кімнатних приймачів кілька.

Спліттер – це дільник сигналу. Саме він відповідає за рівномірну або разномощностную подачу хвилі на всі внутрішні антени. Необхідність в ньому і в великій кількості внутрішніх приймачів виникає, якщо однієї антени недостатньо, щоб покрити всі приміщення.

Внутрішні приймачі монтують на стелю в приміщенні, де необхідно посилення сигналу. Антени мають однакову форму (дзвони), але відрізняються специфікаціями.

Обидва типи антен (і зовнішні, і внутрішні) працюють в двох напрямках – на вхідний і вихідний потоки. Для абонента мобільного оператора це означає, що сигнал буде надходити і на прийом дзвінків / повідомлень / завантажувального інтернет-контенту, і в зворотному напрямку – на вихідну комунікацію і вивантаження даних на зовнішні ресурси.

Підсилювач мобільного зв'язку для дачі купитиНа що слід звернути увагу при пошуку обладнання

Вибираючи підсилювач зв’язку на дачу, необхідно уважно вивчити характеристики приймачів. Розглянемо базові специфікації.

Площа покриття

В магазиніwww.555tv.com.ua представлені комплекти, здатні охопити простір площею:

 • 70 м2;
 • 150 м2;
 • 300 м2.

Стандарти GSM-покриття

Вибирати підсилювач за цим параметром варто в залежності від потреби.

Якщо вам необхідно забезпечити зв’язком дачну ділянку літніх батьків, які активно використовують дзвінки, але не потребують доступу до інтернету, підійдуть приймачі, розраховані на 2G-формат. Підсилювачі, що працюють на частотах 900/1900 МГц, – відмінний варіант для голосового зв’язку, але серфінг по мережі з їх допомогою буде дуже повільним.

Однак при виборі 2G є ризик, що гаджет зловить «з боку», що не від підсилювача, нехай і малопотужний, але більш сучасний сигнал 3G. Телефони і смартфони, розраховані на стандарти останніх поколінь, вибираючи між сильною 2G і «хитається» 3G-хвилею, віддадуть перевагу останню. Щоб уникнути можливої проблеми, краще відразу зупинитися на універсальному 3G-обладнанні.

Універсальність підсилювачів зв’язку третього покоління пояснюється тим, що не всі мобільні провайдери використовують 4G для дзвінків. Їх основний пріоритет – швидкий інтернет, тоді як 3G-стандарт розрахований і на голосовий зв’язок, і на роздачу інтернет-трафіку. Якщо говорити про вихід в мережу, тут діє той же принцип. Незалежно від потужності сигналу, при наявності і 3G, і 4G модем / смартфон віддасть перевагу стандарту четвертого покоління. Так що, встановивши приймачі для 3G, ви гарантовано отримаєте поліпшення якості дзвінка і відносно швидкий інтернет, але при цьому не втратите можливості ловити 4G-сигнал для роботи в мережі.

Ще один варіант, особливо актуальний для жителів сільської місцевості, де вишок досить мало, – придбати 3-стандартну модель.

Як самостійно встановити підсилює обладнання

Розглянемо процедуру на 3-стандартній системі GSM 900/1800/2100.

Налагодження зовнішньої антени

Налаштовуючи обладнання, слід:

 1. Підключити зовнішню антену до BTS-порту репитера.
 2. Налагодити параметри харчування: напруга – 12 В, сила струму – 2 А.
 3. Направити зовнішній приймач в сторону базової станції мобільного провайдера. Точність настройки можна відстежити по екрану репитера, на якому присутній індикатор рівня сигналу, або за кількістю поділів мережі на телефоні (прийнятний рівень – 3-4 поділу).
 4. Після тестових змін напрямку чекати по кілька секунд, щоб відбилися об’єктивні показники мережі.
 5. Коли знайдена точка з найсильнішим потоком, можна закріплювати зовнішню антену. При цьому важливо, щоб місце монтажу була вільна від об’єктів, які перешкоджають проходженню сигналу, наприклад дерев. Встановлювати приймач необхідно вгору вертикальної стрілкою, чорної або червоної. Покажчик розташований на задній стінці корпусу. Іноді напрямок монтажу відзначено написом «UP». Така установка забезпечить вільний вихід конденсату через дренажні отвори в нижній частині антени. Таким чином, в корпусі не буде накопичуватися волога і він не розірветься при низьких температурах.

Підключення внутрішнього приймача

Для повідомлення зовнішнього передавача сигналу і внутрішньої антени необхідно підключити останню до MS-роз’єму на підсилювачі і налаштувати харчування.

Через кілька хвилин після під’єднання можна тестувати зв’язок. Достатньо всього лише зробити дзвінок або вийти в інтернет.

Встановлювати зовнішній і внутрішній приймачі необхідно на відстані мінімум 2-3 м від вікна і на дистанції 8-10 м один від одного. Краще – на протилежних стінах і різній висоті. Відстань між антенами необхідно, щоб сигнали, що йдуть від обох, чи не замикалися один на одному.

Установка устаткування, яке забезпечує посилення мобільного сигналу,навіть з покроковим описом процесу має безліч «підводних каменів». Якщо ви сумніваєтеся в тому, що зможете самостійно провести монтаж системи, фахівці www.555tv.com.ua готові прийти на допомогу.

Посилення мобільного зв'язку на дачі

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика