Ремонт і демонтаж супутникових антен - супутникове телебачення в Києві
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Встановлення супутникових антен, ремонт, перенесення, демонтаж в Києві та Київській області

Ремонт і демонтаж супутникових антен

Ремонт і демонтаж супутникових антен

Ремонт і настоянка супутникових антен (тарілок) в Києві і Київській області

У сучасному світі орбітальні супутники є основним джерелом телевізійних і інтернет сигналів, впевнено витісняє дротяні з’єднання. Причинами цього стали і більш стабільна робота устаткування, і незалежність від погодних умов, і навіть захищеність від крадіжки кабелю зловмисниками. Крім того, супутникові сигнали ідеально підходять для установки хорошого з’єднання далеко від населених пунктів і місцях, де прокладка оптоволоконного магістралі неможлива з технічних причин. Але самостійний монтаж і настройка супутникових антен може стати справжньою проблемою, особливо, якщо подібного досвіду раніше не було. Тому наша компанія і надає послуги подібного роду. Для цього у нас працюють досвідчені фахівці, які використовують сучасне технічне оснащення.

Ремонт і демонтаж супутникових антен

Що ми робимо

Обслуговування супутникових антен є великий комплекс дій, впорається з більшістю яких можуть тільки професіонали. Піклуючись про ваш комфорт, ми надаємо повний спектр таких послуг:

 • консультації щодо вибору обладнання і тарифного пакета;
 • розрахунок оптимального місця для монтажу і його здійснення;
 • підключення тарілки до тюнера і прокладка комунікацій;
 • настройка антен на стійкий прийом сигналу.

Говорячи про монтаж супутникової тарілки, ми також маємо на увазі підключення будь-якої кількості телевізорів або роутерів для отримання сигналу, і забезпечення його високої якості для всіх пристроїв.

Ставимо і знімаємо

На відміну від більшості фірм, що працюють в цій сфері, ми вирішили, що варто розширити список доступних послуг. Так, наші майстри здійснюють демонтаж антен в разі їх пошкодження, необхідності заміни або якщо ви просто вирішили переїхати в інший будинок. Ми акуратно знімемо супутникову тарілку і від’єднайте кабель, підготуємо систему до транспортування, переконавшись в її цілісності. А при необхідності доставимо в майстерню, де зробимо ремонт.

Крім того, популярною послугою є і перенесення антен з одного місця на інше. Дана операція може знадобитися в разі низької якості одержуваного сигналу або неправильного вибору місця установки. До нас звертаються, коли ви залишилися незадоволені попередніми майстрами, та й подібний монтаж говорить сам за себе.

Ремонт і сервіс

Природно, що, як і будь-яка техніка, у супутникових антен періодично з’являються різні дефекти або несправності в їх роботі, які заважають прийому сигналу від супутника, або взагалі знижують працездатність до нуля. Найчастіше зустрічаються такі поломки:

 • Механічні. До таких відносяться вплив морозів, дощу, вітру (в загальному, будь-яких погодних явищ), а також деякі випадковості, наприклад, впали гілки з дерев або частини облицювання будівлі. У будь-якому випадку, може бути пошкоджена як цілісність супутникової тарілки, так і сполучні кабелі, або кріплення;
 • Опціональні. У цьому випадку проблема криється в неправильному налаштуванні антени, випадкового скидання налаштувань параметрів кимось із мешканців будинку або просто в невірно проведеної установці. Загалом, головна проблема – людський фактор, помилки, допущені монтажниками компанії, до якої ви зверталися для установки і настройки супутникових антен;
 • Технічні. Звичайно, скидати з рахунків вихід з ладу самого обладнання (роутерів, модемів, тюнерів) не можна ні в якому разі. Рано чи пізно, один з елементів вийде з ладу, і нічого з цим не зробиш. А іноді такі поломки трапляються і в результаті перепадів напруги в електромережі або спроби змінити прошивку техніки.

І в будь-якому з вищевказаних випадків наші фахівці допоможуть вирішити проблему, і виконають ремонт тарілки супутникового, або оновлять налаштування з’єднання. У нас лагодять і механічні пошкодження антен, і усувають технічні неполадки. Головне достоїнство в тому, що процедура будь-якої складності виконується в стислі терміни, а майстри можуть самостійно приїхати до вас, зняти обладнання та забрати в сервісний центр.

Налаштування сигналу і програмування каналів

Звичайно, настройка антен – одна з найбільш часто зустрічаються заявок у нашій компанії, але несильно відстає і виклики на ремонт супутникового телебачення. Втрата з’єднання, пропажа каналів, поява незрозумілої кодування – з усім цим ми справляємося практично кожен день. Хоч би яка була причина, відновлення працездатності не стане проблемою, особливо, якщо причина не в самому обладнанні. Оновлення налаштувань програмного забезпечення та відновлення якісної картинки на екрані – ось, що ви отримуєте, звернувшись в нашу компанію. Досвід майстрів, сучасна техніка, відпрацьовані способи ремонту є гарантією успіху виконання будь-якої вашої заявки.

Ремонт і демонтаж супутникових антен

Ремонт супутникової тарілки від 200 грн.

Налаштування антени супутникового від 250 грн.

Демонтаж супутникової тарілки від 200 грн.

Ремонт супутникових антен

Ремонт і демонтаж супутникових антен

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика