Охоронно-пожежна сигналізація установка і налагодження систем
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Охоронно-пожежна сигналізація

Встановити сигналізацію в будинку, квартирі, гаражі або в іншому приміщенні Києві та області

Охоронно-пожежна сигналізація

Охоронно-пожежна сигналізація

Сигналізаційний комплекс являє собою кілька пристроїв, які подають сигнал про раптове вторгнення на територію об’єкту, що охороняється. Оповіщенням виступає гучний тривожний сигнал, який передається системою в охоронний пульт. Існує кілька типів таких комплексів – наші фахівці готові встановити сигналізацію будь-якого типу і складності за бажанням замовника.

Типи сигнальних пристроїв

Будь-яку з перерахованих систем можна встановити як в приватних будинках, так і на складах, магазинах і інших установах будь-якого масштабу. Багато з них мають на увазі установку охоронного пульта, який подає оповіщення в охоронне підприємство. Можна встановити кілька видів сигнальної захисту:

 1. Встановити автономну сигналізацію. Суть установки полягає в монтажі однієї контрольної панелі і безлічі датчиків усередині приміщення. При несанкціонованому вторгненні, датчики миттєво спрацьовують, передаючи сигнал тривоги в контрольну панель. У свою чергу, контрольна точка активує всі звукові і світлові сигнали. Даний вид не відключається через деякий час – його можна відключити тільки за допомогою введення захисного коду. При використанні пультової системи, сигнал тривоги надходить відразу в охоронне агентство, співробітники якого негайно виїжджають на місце. Встановити даний тип найкраще в приміщеннях комерційного призначення.
 2. Встановити GSM. Обладнується спеціальними датчиками з модулем GSM. При вторгненні на територію, модуль відправляє власникові СМС-повідомлення, після чого рекомендується негайно звернутися в охоронні структури. Відключається за допомогою кодового введення або спеціального ключа. Установка GSM включає в себе такі підвиди: «Лайт», «Стандарт», «Стандарт +», «Профі», «Дача», що розрізняються можливостями, естетичного вигляду і корпусу.
 3. Локальну. Призначена більше для відлякування потенційних зловмисників, ніж для затримання, оскільки сигнал тривоги може або зовсім нікуди не вирушати, або посилати сигнал на пульт охорони, що знаходиться безпосередньо на об’єкті. Встановити її буде значно дешевше, ніж попередні варіанти.
 4. Встановити протипожежну відмашку. Установка пожежної захисту передбачає реагування на димової фактор, виявляє пожежа на першій стадії загоряння, запускає сповіщальний сигнал і установку пожежогасіння.

 

Всі описані сигналізації розрізняються і за типом охороняється: встановити сигналізацію можна всередині приміщення, зовні або по всьому периметру.

будова системи

Встановити сповіщувальної систему можливо при наявності складових елементів:

 1. Контрольна панель. Це спеціальний прилад, який приймає оповіщення від усіх інших датчиків на об’єкті. На ньому ж розташовуються всі настройки, регулювання та управління. Саме установка контрольної панелі дозволяє відправляти тривожний дзвінок під час проникнення на територію.
 2. Датчики. Можлива установка різних видів: звукові, світлові, пристрої руху і вібрації, а також реагують на шум, відкриття або закриття дверних прорізів та інших недозволених реакцій. При установці приладів сигнального типу, рекомендується відразу встановити і протипожежні.
 3. Сповіщальні прилади. Це звукові і світлові апарати (діючі як в комплексі, так і окремо), передають тривогу на телефонний пристрій або безпосередньо в охоронне підприємство.

Встановити типи захисту і придбати все необхідне буде набагато легше після повного визначення з вибором сигналізує пристрою.

Установка: характеристика монтажних робіт

Перед початком роботи, особливо, якщо установка проводиться вперше, необхідно визначити рубежі реагують пристроїв:

 1. Вікна та двері. Встановити прилади можна на кватирках, вікнах, вхідних і міжкімнатних дверях – система зреагує на відкриття.
 2. Рубіж датчиків руху. Встановити їх можна по всьому приміщенню: вони зреагують на будь-який рух в будівлі. Бувають двох видів: пасивні та мікрохвильові. Перший вид характеризується більш економною вартістю і практичністю, другий – надійністю та ефективністю.
 3. Агресивне вторгнення називається третім кордоном – в цьому випадку, пристрої реагують на розбивання вікон або вибивання дверей в приватному будинку або комерційному приміщенні.

При виборі місця для монтажу слід враховувати, що встановити датчики і панель потрібно максимально непомітно.

Встановити сигналізацію можна проводового або бездротового типу. При використанні першого, необхідно заздалегідь визначити місце проведення проводів. Ідеальним рішенням буде заховати їх в порожнині стін.

Ми виконаємо монтаж будь-якої складності за короткий час. Основні етапи установки включають в себе:

 1. Придбання комплекту: програматор, інструкція, датчики та інші прилади, щоб встановити сигналізацію в приміщенні.
 2. Монтаж релейного виходу, передає сигнали на стільниковий телефон.
 3. Встановлюючи бездротову сигналізацію, вмонтіруем всі елементи в необхідні місця, встановимо батарейки (їх тривалість роботи – близько року).
 4. Встановити сигналізацію проводового типу можемо по всьому периметру або в окремих кімнатах будівлі. За бажанням замовника, сховаємо дроти в стіни або замаскуємо їх за допомогою зовнішніх предметів.

Наші переваги

Фахівці нашої компанії здатні встановити сигналізацію в будь-якому приміщенні: як приватному будинку, так і на великому виробничому підприємстві. Ми гарантуємо якісну установку обладнання, економні ціни, індивідуальний підхід до кожного покупця. Переваги замовлення наших послуг:

 1. Ми готові встановити сигналізацію в найкоротші терміни.
 2. Надаємо всі гарантії якості виконаних робіт.
 3. Налаштовуємо всю систему і перевіряємо її справність.

Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання щодо установки і монтажу сигналізаційної системи, допоможуть підібрати необхідне обладнання і провести заміри приміщення.
Фото охоронна сигналізація

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика