Карта покриття 4G / 3G мобільних GSM операторів України
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Карта покриття 4G / 3G операторів України

 Карта покрытия 4G / 3G

Карта покриття 4G / 3G операторів України

Карта покриття 4G / 3G

Карта покриття 4G / 3G операторів України

Вітчизняні мобільні оператори приділяють все більше уваги оптимізації існуючих мереж і впровадження нових технологій. Завдяки цьому, українцям стала доступна мобільний зв’язок за стандартом 4G LTE. Ця технологія забезпечує більш якісний сигнал і високу швидкість інтернету.

Однак четверте покоління мобільного зв’язку поки доступно не у всіх регіонах. Це викликано неготовністю радіочастот та недостатньою кількістю базових станцій. Оцінити ситуацію з підключенням LTE допоможуть карти покриття 3G / 4G операторів Українивід 555tv.

Переваги мереж 4G

Впровадження технології LTE відкриває перед українцями нові можливості і доступ до високошвидкісного інтернету. Швидкість передачі даних за стандартом 4G становить 100-150 Мбіт / с. Користуючись мобільним інтернетом, власники нових SIM-карт зможуть без проблем переглядати будь-відеоконтент в HD-якості.

До інших достоїнств нової технології відносяться:

  • швидкий доступ до будь-якої інформації (скорочується час завантаження сторінок);
  • можливість швидко завантажувати фільми;
  • доступ до бездротового інтернету на стадіонах, концертних майданчиках і в інших місцях масового скупчення людей.

Покриття 4G від вітчизняних мобільних операторів стрімко розширюється. Але використання нового стандарту зв’язку можливо далеко не у всіх регіонах України. Подивитися 4G / 3G покриття в вашому місті допоможуть консультанти 555tv. Вони зможуть оцінити ситуацію і запропонують кілька практичних рішень щодо посилення сигналу.

Монтаж підсилювачів 3G / 4G сигналу

Не влаштовує якість LTE мережі? Замовити прилади для посилення 3G / 4G сигналу пропонує компанія 555tv. Наші фахівці мають величезний досвід в цій сфері і зможуть підключити репітери на будь-якому об’єкті. Як підсилювачів використовується надійне обладнання від перевірених виробників, в тому числі:

  • вуличні 3G / 4G антени з вбудованим роутером або модемом;
  • кімнатні USB-підсилювачі;
  • комплекти, що складаються з виносної антени і USB-роутера.

Компанія 555tv піклується про власних клієнтів. Наші інженери не тільки підключать устаткування на об’єкті, але і виконають його точну настройку.

Хочете користуватися високошвидкісним інтернетом без перешкод? Звертайтеся. Наші менеджери допоможуть перевірити покриття 3G / 4G і приймуть замовлення підключення репитера. Заявки приймаються як через сайт, так і по телефону.

Карта покриття 4G / 3G мобільних GSM операторів України

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика