Інтернет в Києві і Київській області ➤ Налагодження та підключення інтернету - Акції на підключення інтернету
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет

Інтернет
Бездротовий інтернет в Києві та Київській області

Налаштування інтернету від компанії 555 в Києві та Київській області

Інформація є найважливішою потребою сучасної людини, і для її отримання та обміну один з одним був придуманий універсальний спосіб – мережа інтернет. Вона давно вже охопила весь світу, об’єднавши мільярди людей, і усунувши практично всі межі. Навіть подорожувати можна за допомогою світової павутини, включаючи відео-тури або 3D сценарії, не кажучи вже про звичайній розмові з друзями, перегляд фільмів, новин і безлічі інших дрібниць. На жаль, в повному обсязі спілкування через інтернет є тільки жителям великих міст, в яких працюють провайдери, що надають кабельне з’єднання хорошої якості і з високою швидкістю.

Природно, виникає питання, що ж робити жителям невеликих містечок, сіл або навіть просто власникам дач і котеджів за межею великих населених пунктів? Залишатися в інформаційній ізоляції, звичайно, не варіант. А відповідь дасть сучасна наука про комунікації і фахівці нашої компанії. Ми займаємося установкою і налаштуванням бездротових мереж різного типу і синхронізацією сигналу з домашніми електронними девайсами. На сторінках сайту представлена вичерпна інформація про послуги компанії, яку також можна дізнатися у менеджера, зв’язавшись з ним за вказаними телефонами.

Супутниковий інтернет

Одним із пріоритетних напрямків нашої роботи є налагодження онлайн з’єднання з супутником. Для цього використовується звичайна тарілка і спеціальний модем. Такий спосіб підключення набирає все більшої популярності завдяки:

 • найширшої зоні покриття, в яку потрапляє вся Україна;
 • стабільності сигналу;
 • високій швидкості передачі;
 • низької вартості;
 • незалежності від фізичного стану проводу.

Ми використовуємо наднадійний канал Tooway і американське обладнання. Майстри компанії виконують повний комплекс робіт, який включає установку модулів, прокладку кабелів, налаштування з’єднання і обслуговування всієї системи.

Як джерело виступає міжнародний супутник на низькій орбіті, що забезпечує зв’язком всю Східну Європу. Головне достоїнство цього типу з’єднання полягає в його повної автономності. Все, що потрібно для нормальної роботи обладнання – електроенергія. Ми всього за кілька днів підключимо ваш будинок до мережі незалежно від його розташування: в межах міста, віддаленій селі або глухому лісі. Супутниковий сигнал є ідеальним рішенням навіть в міських умовах, адже не відчуває потреби в провідному підключенні, а значить захищений і від всіх мінусів, пов’язаних з цим. Ви, наприклад, ніколи не зіткнетеся з обмороженням оптоволокна, його крадіжками або виходом з ладу свіча.

3G інтернет

Якщо вас не влаштовує супутникове з’єднання, то ми можемо запропонувати настройку підключення до альтернативного покриття – 3G мережі. Більшість наших співвітчизників звикли вважати його прерогативою смартфонів, але це далеко не так. Для використання потрібен тільки модем і картка від певного оператора. Наша компанія, до речі, пропонує вибір з п’яти популярних провайдерів. До переваг такого інтернету відносяться:

 • бездротова система підключення;
 • хороший рівень сигналу в Києві і області;
 • доступна вартість модему і наявність бюджетних тарифних планів;
 • можливість налаштувати Wi-Fi;
 • простота установки і настройки.

Звичайно, 3G дещо поступається супутникової мережі, але значно виграє в плані вартості. Зателефонуйте нам, і адекватний менеджер докладно розповість про провайдерів, їх відмінностях, доступних тарифних планах і різних моделях модемів. А коли зробите вибір, просто оформите заявку на підключення і наші фахівці приїдуть за вказаною адресою, взявши з собою все необхідне обладнання. Здійснять його монтаж, наладку і підключення до мережі, пояснять, як користуватися і виправляти деякі поточні поломки, не викликаючи фахівців.

Фактично, потужність сигналу 3G ненабагато поступається супутниковому, хоча іноді бувають проблеми зі стабільністю сигналу. У будь-якому випадку, інтернет подібного роду є прекрасним замінником провідної мережі, і ідеально підходить для установки поза міською межею.

Ремонт і обслуговування

Природно, надаючи послуги з монтажу і налаштування, ми не могли залишити без уваги і технічну допомогу при несправності. Великий досвід вирішення всіх можливих проблем дозволяє майстрам нашої компанії відновити працездатність системи навіть при найскладніших поломки.

Супутниковий інтернет

Крім налаштування самої мережі і виправлення апаратних проблем, ми займаємося обслуговуванням техніки. У спектр послуг входить:

 • установка і демонтаж супутникових тарілок;
 • ремонт механічних пошкоджень;
 • тестування прохідності сигналу, локалізація проблемних ділянок і їх ремонт;
 • настройка з’єднання, стабілізація сигналу і синхронізація з побутовими приладами.

Також ми допомагаємо у випадках неправильної установки антен або помилковою налагодження устаткування майстрами інших компаній. Сотні підключених абонентів і десятки справляння чужих помилок доводять, що до своєї роботи ми підійшли максимально відповідально і відповідаємо за кожну підключену точку.

3G

Звичайно, ремонт інтернету цього типу також виконується нашими співробітниками. Він включає в себе діагностику, з’єднання і устаткування, причому для цього не обов’язково викликати майстра. Як показує практика, більшість із них можна усунути в телефонному режимі, слідуючи підказкам техніка-консультанта. Калібрування модему або скидання налаштувань до початкового значення часто допомагають повернути працездатність інтернету. Якщо ж несправність серйозніша і не піддається ремонту відразу, то виклик майстра гарантує, що поломка буде локалізована і усунена. При необхідності обладнання заберуть в сервісний центр для ремонту, а вам залишать техніку з підмінного фонду до того моменту, як полагодять ваш модем. & N

Купити комплект для самостійної установки можна в нашому інтернет-магазині, клікнувши мишкою по картинці

Інтернет в Київській області настройка і підключенняСупутниковий інтернет

Фото RJ-45 - схема обтиску коннектора

Фото распиновка коннектора RJ45 за кольорами

Установку супутникового інтернету !!! Акція всього за 5555грн.

ДВОСТОРОННІЙ СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ

Інтернет датагруп

Супутниковий інтернет Toowai в Києві та Київській області

Двосторонній супутниковий Інтернет від Національного оператора зв’язку «Датагруп» – це високошвидкісний і надійний доступ до мережі Інтернет в будь-якій точці Ук

Інтернет

3G/4G Інтернет

(Intertelecom, PEOPLEnet, Utel, MTC Конект)

Акційні тарифи

«ОНЛАЙН БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» БЕЗЛІМІТНИЙ СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ ПО вигідною ціною
«Інтернетбум» пропонує наступні пакети широкосмугового доступу до мережі Інтернет

Назва тарифного плану

Номінальна швидкість на завантаження / на віддачу, до Мбіт / с

Обсяг передплаченого трафіку, що входить у вартість тарифного плану, ГБ

Параметри швидкості (на завантаження / на віддачу) після вичерпання ліміту передплаченого обсягу трафіку, до Мбіт / с

Вартість абонентської плати пакета з ПДВ (20%), грн.

START

3 / 1

Без обмеження трафіку

Без обмеження трафіку

200 грн. Щомісячний платіж з 7-го місяця, грн / міс

500 грн.

Light

5 / 2

Без обмеження трафіку

Без обмеження трафіку

450 грн.

Щомісячний платіж з 7-го місяця, грн / міс

800 грн.

Smart

10 / 4

Без обмеження трафіку

Без обмеження трафіку

650 грн

Щомісячний платіж з 7-го місяця, грн / міс

1100 грн.

Optimum+IP

20/5

Без обмеження трафіку

Без обмеження трафіку

820 грн.

Щомісячний платіж з 7-го місяця, грн / міс

1600 грн.

Тарифи-Супутниковий інтернет-Датагруп

Tooway

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика