Інтернет в селі Ясногородка ➤ Підключення бездротового швидкісного інтернету в Ясногородці Київська область м
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в селі Ясногородка

Інтернет в селі Ясногородка

 

Інтернет в селі Ясногородка

Как підключити інтернет в Ясногородці: доступні варіанти від компанії www.555tv.com.ua

Інтернет – невід’ємна частина життя людини в XXI столітті. З його допомогою можна дізнаватися новини, спілкуватися з рідними, отримувати освіту, здійснювати грошові перекази або необхідні покупки не виходячи з дому.

Для жителів мегаполісів і великих міст доступ в мережу не є проблемою, адже вони можуть вибирати серед десятків провайдерів і безлічі тарифних планів. Однак населенню віддалених містечок і сіл безперебійне підключення є не завжди. Що робити, якщо потрібен швидкий інтернет в Ясногородці – невеликому селі, куди проблематично і дорого тягнути оптоволоконний кабель? Компанія www.555tv.com.ua пропонує кілька варіантів підключення якісного і швидкого інтернету у віддалених населених пунктах.

Можливості, доступні сьогодні

Сучасні технології надають широкі можливості для виходу абонента в мережу незалежно від його місця проживання. Одна з таких можливостей – бездротовий інтернет.

Компанія www.555tv.com.ua пропонує два варіанти підключення бездротового інтернету:

 1. Супутниковий зв’язок.
 2. Мобільна мережа.

Кожен з цих варіантів має свої особливості. Однако среди общих преимуществ можно выделить следующие:

 • велика площа покриття;
 • практично безперебійний сигнал;
 • високошвидкісна робота ретрансляторів;
 • відсутність проводів.

Супутниковий інтернет

Супутник, що обертається на орбіті, є не джерелом, а лише каналом передачі сигналу. Це своєрідний ретранслятор радіохвиль, які надходять від станцій наземних провайдерів. Супутник тільки збільшує радіус поширення сигналу, а не створює його сам по собі. Даний вид зв’язку незамінний у випадках, коли рельєф місцевості не дозволяє здійснити дротове підключення.

Различают два варианта передачи данных:

 1. Асиметричний. Особливість способу полягає в тому, що вхідна інформація надходить користувачеві з супутника в кілька разів швидше, ніж сигнали абонента на супутник. Проще говоря, при асимметричном подключении скорость скачивания файлов значительно выше, чем загрузка данных на сервер облачного хранилища. Такий підхід дозволяє провайдеру економити ресурси. Варто зауважити, що для звичайного користувача різниця, як правило, не критична або зовсім не помітна, оскільки вхідний трафік використовується частіше.
 2. Симетричний. Этот способ трансляции не предполагает разницы скоростей на входящем и исходящем потоках. Симетрична трансляція не залежить від конкретного провайдера. Для неї необхідно тільки електрику.

Підключення симетричного каналу коштує дорого. Більш того, для цього часто потрібна реєстрація обладнання в державних службах. Тому більшість провайдерів пропонують абонентам асиметричне підключення.

Необхідне обладнання:

 1. Супутникова тарілка. Приймає сигнал від ретранслятора. Діаметр антени рекомендує оператор.
 2. Конвертер. Пристрій адаптує отриманий сигнал і передає його далі в потрібному для модему вигляді.
 3. Модем (ресивер). Приймає сигнал з конвертера і перетворює його частоту.
 4. Сполучні кабелі.
 5. Опора для антени.

Мобільний інтернет

Мобільний інтернет Використовуючи ресурси мобільних операторів, можна адаптувати сучасні 3G і 4G стандарти до ноутбука або комп’ютера.

Можливості мобільного інтернету дозволяють використовувати портативний модем, смартфон або планшет в якості точки доступу. Іншими словами, якщо дротяний зв’язок недоступна, користувач мобільного інтернету може вийти в мережу сам і «роздати інтернет» оточуючим через Wi-Fi.

Для ретрансляції сигналу знадобляться:

 1. Модем. Портативний пристрій розмірами не відрізняється від компактної флешки. До передавальному пристрою (комп’ютер, ноутбук) підключається через USB-вхід.
 2. SIM-карта обраного оператора. Вставляється в модем. Якщо доступ до роутера неможливий, як модем може виступати смартфон або будь-яке сучасне пристрій, що підтримує мобільний зв’язок.

Компанія www.555tv.com.ua співпрацює з наступними українськими операторами:

 • «Інтертелеком»;
 • PEOPLEnet;
 • Lifecell;
 • Vodafone (Україна);
 • Кієвстар.

Інтернет (Ясногородка): кращі умови від компанії www.555tv.com.ua

Компанія гарантує клієнтам високу якість і оперативність роботи. Установкою і наладкою обладнання займаються професіонали з великим досвідом.

Компанія надає не тільки послуги з монтажу супутникового обладнання та налаштування 3G, але також надає технічну підтримку і здійснює ремонт. В асортименті магазину представлено високоякісне обладнання для підключення інтернету на будь-який бюджет.м Замовити послуги фахівців можуть жителі Києва та Київської області.

Інтернет в селі Ясногородка

 

Підібрати комплект бездротового інтернету в нашому інтернет-магазині для переходу в магазин клікніть по картинці нижче

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

Показання швидкості бездротового інтернету в селі Ясногородка

Тест швидкості інтернету в селі Ясногородка

Інтернет в селі Ясногородка

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика