Інтернет в селі Страхолісся ➤ Підключення бездротового швидкісного інтернету Страхолісся Київська область Іванківського району
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в селі Страхолісся

Інтернет в селі Страхолісся
Інтернет в селі Страхолісся

Інтернет в селі Страхолісся

Повний список сучасних благ неможливо уявити без швидкісного і цілодобово доступного інтернету. Повний список сучасних благ неможливо уявити без швидкісного і цілодобово доступного інтернету.

Якщо провайдери в великих містах забезпечують якісний сигнал у всій зоні обслуговування, то жителям приміських районів, таких як село Страхолісся, висока швидкість і стабільне з’єднання відкриті не завжди. Вирішити проблему безперебійного доступу до інтернету (Страхолісся Іванківського району)допоможе компанія 555TV.

Супутниковий інтернет

Одна з найсучасніших можливостей забезпечення виходу у Всесвітню павутину – використання супутникового мовлення. Цей метод передбачає наступну схему трансляції:

  1. Сигнал від наземного провайдера надходить до обладнання, розташованого на супутнику.
  2. Сигнал від наземного провайдера надходить до обладнання, розташованого на спутніке.Спутніковие передавачі багаторазово підсилюють отримані хвилі, поширюючи їх на територію міста або області.
  3. Посилений сигнал йде на приймач, встановлений в житло користувача.

Поширення супутникового сигналу відбувається двома способами: по симетричному і асиметричному каналу.

Асиметричний канал більш поширений, він роздає трафік тільки на завантаження контенту. За зворотну його передачу (файли, які користувач завантажує в мережу), відповідає наземний інтернет-провайдер в Страхолісся,діючий через бездротовий доступ.

При симетричному поширенні користувач отримує два канали – на завантаження і вивантаження даних. Симетричний інтернет не залежить від діючих мереж, але вимагає дорогого устаткування. В основному такий варіант супутникового мовлення використовують у промисловій галузі, коли альтернатив немає.

Інтернет від мобільних операторів

Крім супутникового зв’язку, в приміських районах можна використовувати технології 3 / 4G. Цей варіант оптимальний для регіонів, що потрапляють в зону покриття мереж, що надають подібні послуги.

Перераховані стандарти забезпечують передачу даних до 144 кбіт / с (3G) і до 1 Гбіт / с (4G). Якщо покриття в зоні слабке, краще використовувати супутниковий доступ або придбати додатково підсилювачі сигналу для 3 / 4G.

Інтернет Страхолісся від компанії 555TV

Компанія 555TV надає клієнтам консультацію щодо вибору оптимального способу інтернет-з’єднання виходячи з особливостей місцевості. Фахівці допоможуть вибрати обладнання, що забезпечує безперебійний сигнал, враховуючи при цьому бюджет користувача.

Професіонали проводять монтаж і налагодження системи, а також здійснюють постустановочное обслуговування.

З повагою 555tv.com.ua

Інтернет Страхолісся
Преміум 3G / 4G комплект для бездротового інтернетадля бездротового інтернетуКупити інтернет для Самостійної установки

можна в нашому інтернет магазині

перейшовши за посиланням

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика