Интернет в селе Шибеное ➤ Подключение беспроводного скоростного интернета Шибеное Киевская область Бородянского района
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в селі Шибене

Інтернет в селі Шибене

Інтернет в селі Шибене

Інтернет в селі Шибене

Складно уявити перелік базових потреб без такої важливої складової, як інтернет. Сьогодні з його допомогою більш простими і доступними стають все ключові сфери життя – робота, навчання, розваги, особисте спілкування.

І як багато труднощів виникає, якщо безперебійний доступ до мережі відсутня. Зазвичай ця проблема властива невеликим селам, віддаленим від обслуговуючих станцій провайдерів. Команда 555TV знає, як виправити це прикре непорозуміння і отримати в цілодобове користування високошвидкісний безперебійний інтернет (Шибене).

варіанти підключення

Коли мова йде про великі міста, зазвичай питань не виникає. Більшість віддає перевагу протягнути в житло оптоволоконний кабель. Однак для сіл і СМТ цей варіант є нераціональним:

 • провайдери та їх станції знаходяться на великій відстані, а тому стабільність з’єднання під питанням;
 • з відстані випливає наступна проблема – в разі несправностей, наприклад, обривів кабелю, майстер не може швидко приїхати і все полагодити.

Очевидно, що жителям села Шибене Бородянського р-ну доводиться шукати альтернативні шляхи вирішення проблеми. Компанія 555TV пропонує надійні варіанти – мобільний і супутниковий інтернет.

Детальніше про мобільний зв’язок

Стандарти 3 / 4G припускають високі швидкості передачі даних і широкий вибір тарифних планів. Абоненти можуть вибрати серед таких інтернет- провайдерів Шибеного:

 • Vodafone;
 • «Київстар»;
 • lifecell.

Саме ці українські постачальники пропонують безлімітний трафік. Він буде корисний абонентам, які планують користуватися мобільним доступом на регулярній основі і з активним споживанням мегабайтів – для скачування фільмів, спілкування по відеозв’язку, стрімінга.

Якщо 3 / 4G-інтернет потрібен в певний час, наприклад, тільки по вихідним, і для виконання обмеженого числа задач (поштові листування, пошук текстового контенту для роботи), підійдуть пакети з конкретними лімітами. Наприклад, можна вибрати подобову тарифікацію або помісячну оплату лімітованого кількості гігабайтів.

Фахівці 555TV порекомендують оптимальний тарифний пакет відповідно до запитів абонента, допоможуть вибрати і налаштувати коннектори – USB-модем, SIM-карту, Wi-Fi-роутер.

Супутникове мовлення

Таке рішення актуально, якщо в локації абонента відсутній 3 / 4G-покриття або канал зв’язку слабкий. Трафік з супутникового обладнання надходить на приймаючі пристрої користувача. При цьому супутниковий інтернет (Шибене Бородянського району) не поступається мобільному за швидкістю.

Для зв’язку з супутниковими ресурсами користувачам будуть потрібні:

 • ловить сигнал антена;
 • коннектор;
 • ресивер;
 • Wi-Fi-роутер.

Співробітники 555TV допоможуть підібрати і встановлять обладнання за 1-2 дня. Клієнтів порадує вигідне співвідношення високої якості і лояльною цени.Кліентов порадує вигідне співвідношення високої якості і лояльної ціни.

Купуйте готові комплекти для самостійної установки бездротового інтернету, на нашому сайті в розділі магазин – Устаткування для інтернету 3/4 / 5G. Для переходу в магазин клікніть по картинці нижче

Преміум 3G / 4G комплект для бездротового інтернету

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика