Інтернет в селі Нове Життя ➤ Підключення бездротового швидкісного інтернету Нове Життя Житомирська область Малинського району
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в селі Нове Життя

Інтернет в селі Нове Життя
Інтернет в селі Нове Життя

Інтернет в селі Нове Життя

Без будь благ сучасний споживач не може уявити своє життя? Магазини в крокової доступності, електрику і, зрозуміло, доступ до Всесвітньої павутини. І якщо з першими пунктами немає проблем навіть у віддалених куточках країни, то доступне і безперебійне інтернет-з’єднання – привілей великих і середніх міст.

Що робити мешканцям сільської місцевості, щоб доступ до високошвидкісного інтернету був постійним? На це питання може дати відповідь компанія 555TV.

Бездротовий інтернет (Нове Життя Малинського району) – краще рішення

Для віддалених районів – СМТ, сіл і дач – актуальними варіантами підключення є такі:

  1. Послуги операторів мобільного зв’язку – інтернет за стандартами 3 / 4G.
  2. Супутникове мовлення – варіант, що забезпечує стабільне інтернет-з’єднання навіть в найвіддаленіших локаціях, де 3 / 4G-покриття немає або воно нестабільно.

Детальніше про мобільний інтернет

3 / 4G – це стандарти зв’язку для здійснення не тільки телефонної комунікації, а й передачі даних в інтернеті на високих швидкостях. Протокол 3G дає можливість завантажувати і вивантажувати інформацію на зовнішні ресурси на швидкості близько 150 Кбіт / с. Більш досконалий стандарт 4G забезпечує збільшення швидкості до 1 Гбіт / с.

Щоб користуватися мобільним інтернетом, знадобляться:

  1. Договір. Його укладають абонент і стільниковий інтернет-провайдер Нове Життя. Тарифний план підбирається відповідно до потреб користувача. Якщо доступ потрібен регулярно, актуальні безлімітні пакети трафіку. Якщо інтернет використовується в певний час (наприклад, при поїздках за місто або у вихідні), варто проаналізувати пропозиції оператора і вибрати найбільш підходящий тариф. За допомогою консультантів 555TV зробити це буде простіше, ніж самостійно.
  2. Wi-Fi-роутер. Необхідний, якщо абонент планує забезпечувати інтернет-з’єднання декількох гаджетів одночасно.
  3. SIM-карта до вибраного тарифного плану. Саме вона, вставлена в слот роутера, дозволяє пристрою транслювати сигнал на підключення гаджети.
  4. USB-модем. Підійде для одиночного підключення.

Супутниковий інтернет

Інтернет-провайдер відправляє з базової станції сигнал на обладнання, встановлене на супутнику. Супутник підсилює хвилі і транслює їх на певний район. Бажають підключитися до роздачі купують антену і супутні пристрої (ресивер і конвертер). Також необхідно укласти договір з постачальником послуг інтернету Нове Життя.

Супутникове мовлення забезпечує високі швидкості, достатні для вирішення більшості споживчих завдань: роботи, спілкування, розваг.

Висококваліфіковані співробітники 555TV допоможуть вибрати оптимальний варіант підключення, необхідну апаратуру і оперативно проведуть монтажні роботи.

Інтернет Нове Життя
Інтернет в селі Нове ЖиттяКупити інтернет для Самостійної установки

можна в нашому інтернет магазині

перейшовши за посиланням

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×
    Яндекс.Метрика