Інтернет в селі Колінці ➤ Підключення бездротового швидкісного інтернету Колінці Київська область Іванківського району
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в селі Колінці

Інтернет в селі Колінці

Інтернет в селі Колінці

Інтернет в селі Колінці

Інтернет – незамінний помічник у навчанні, швидкому пошуку розважального контенту, онлайн-шопінг, спілкуванні з рідними та друзями в будь-який час доби. Для жителів великих міст його підключення не стає проблемою – близькість до станцій мережевих провайдерів, високий попит на послугу, оперативний приїзд майстра в разі неполадок.

Але як бути користувачам, які проживають у віддалених куточках області? Що робити, якщо потрібен інтернет колінця Іванківського району? Оптоволоконне з’єднання, відкрите міським споживачам, в селах недоступно. Отже, потрібні альтернативні варіанти підключення, надати які може компанія 555TV.

Детальніше про доступні варіанти підключення

Звернувшись до професіоналів 555TV, користувач може вибрати між супутниковим і 3 / 4G-інтернетом. Кожен з варіантів має свої особливості та переваги використання.

Супутниковий інтернет

Супутник – це посередник, що передає сигнал від постачальника послуги (провайдера) на обладнання кінцевого споживача. Компанія 555TV пропонує жителям села Іванківського р-ну Колінці підключення до міжнародного супутнику на низькій орбіті. Цей супутник поширює сигнал по всій території Східної Європи. Для зв’язку з ним є американське обладнання і надійний канал передачі хвилі Tooway.

У комплект обладнання для супутникового підключення входять:

 1. Антена (тарілка) – саме на неї надходить сигнал.
 2. Конвертер – він отримує хвилю від тарілки, підсилює її і передає далі в адаптованому вигляді.
 3. Ресивер – приймає сигнал від конвертера і, підключений до Wi-Fi-роутера, надає його до використання. Ще одна особливість роутера – він відсікає із загального потоку запитів тільки ті, що надходять від користувача. Тому запросивши, наприклад, перегляд певного серіалу, вам не доведеться випадково завантажувати книгу, яку шукав сусід, підключений до того ж супутнику.

мобільний інтернет (Колінці)

Це ще одна поширена альтернатива кабельному з’єднанню. Користуючись послугами мобільних операторів, споживач отримує:

 • високу швидкість з’єднання;
 • безлімітні мегабайти при виборі відповідного тарифного плану;
 • стабільне покриття в Києві та області.

Для підключення потрібен мінімальний комплект обладнання: USB-модем, Wi-Fi-роутер, що дозволяє поширити сигнал на всі гаджети. Попередньо також потрібно придбати тарифний пакет від відповідного інтернет-провайдера (Колінці).

Робота майстрів компанії 555TV

Налагодження доступу в мережу здійснюється в три етапи:

 1. Консультанти допомагають підібрати оптимальний варіант підключення (супутник або мобільний провайдер), а також тарифний план відповідно до ваших потреб.
 2. Фахівці пропонують обладнання підходящої потужності.
 3. Майстри роблять установку модемів, супутникових тарілок, налаштовують і тестують систему.

Команда 555TV забезпечує постмонтажное обслуговування в форматі телефонної консультації. також можливий виїзд майстра додому.

Купуйте Готові комплекти для Самостійної установки бездротового інтернету, на нашому сайті в розділі магазин – Устаткування для інтернету 3/4 / 5G

Преміум 3G / 4G комплект для бездротового інтернету

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика