Інтернет в селі Ходори ➤ Підключення бездротового швидкісного інтернету Ходори Житомирська область Радомишльського району
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в селі Ходори

Інтернет в селі Ходори
Інтернет в селі Ходори

Інтернет в селі Ходори

Швидкісний інтернет в сільській місцевості – реальність разом з компанією 555TV. Фахівці здійснюють установку обладнання з подальшою його налаштуванням. Підключити інтернет (Ходори Радомишльського району можна двома способами:

 • через супутник;
 • за допомогою 3 / 4G-технологій.

Каждый способ обладает рядом преимуществ. При виборі варіанту підключення варто орієнтуватися на свої потреби (частота використання інтернету), особливості території і покриття мережі конкретно у вашій зоні.

Супутникове мовлення

швидкісний супутниковий інтернет (Ходори) підключається за допомогою наступного обладнання: тарілки і модему. Перевага такого з’єднання – автономність. Для безперебійної роботи досить постійного електрики.

Вибираючи супутникове підключення, ви отримуєте:

 • високу швидкість прийому і передачі даних;
 • стабільне з’єднання;
 • велике покриття по Україні, що включає практично всі регіони.

Супутникове з’єднання не передбачає прокладку проводів. Відсутність кабельних комунікацій виключає ймовірність вандалізму і збоїв в результаті негоди.

При установці супутникової тарілки фахівці оцінюють прохідність сигналу на ділянці. Це дає можливість підібрати відповідне місце для розміщення обладнання. Для забезпечення безперебійного сигналу компанія використовує техніку американського виробника і послуги надійного міжнародного провайдера Tooway, що працює в 26 європейський країнах.

Мобільний інтернет

Мережі 3 / 4G – альтернативна порівняно недорога технологія, що забезпечує високу швидкість прийому і передачі даних. Для вільного і безперебійного функціонування необхідно придбати модем і карту оператора. Інтернет-провайдер Ходори вибирається індивідуально виходячи з тарифного плану.

До переваг 3 / 4G можна віднести наступні:

 • проста установка і підключення;
 • висока швидкість;
 • великий вибір операторів і тарифів;
 • настройка Wi-Fi для підключення до мережі декількох девайсів.

Бюджетні тарифи провайдерів дають можливість економити на послузі. Підключення устаткування можуть виконати як майстра, так і безпосередньо користувачі. У другому випадку ви можете скористатися консультацією співробітника 555TV. Майстер прокоментує етапи установки, підключення та настройки обладнання.

Збої і поломки – рідкість для такого типу з’єднання. Але якщо неполадки все ж виникли, ви можете самостійно провести діагностику або звернутися за допомогою в техпідтримку. Якщо питання не вирішується по телефону, на місце виїжджає майстер для перевірки і ремонту пристроїв. У разі необхідності тривалого ремонту клієнтові видається тимчасове обладнання.

Інтернет Ходори
Інтернет в селі ХодориКупити інтернет для Самостійної установки

можна в нашому інтернет магазині

перейшовши за посиланням

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика