Інтернет в Броварах і Броварському районі ➤ Супутниковий інтернет
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет в Броварах і Броварському районі

Інтернет в Броварах і Броварському районі

Інтернет в Броварах

Підключити інтернет в Броварах і Броварському районі

 

Швидко і недорого підключити інтернет в Броварах і Броварському районі можна замовивши послуги на нашому сайті. Фахівці компанії в курсі всіх тонкощів монтажу, підключення та налаштування обладнання. Від вас вимагається лише зробити замовлення послуги, іншим займуться майстри.

 

В роботі використовується виключно перевірене обладнання. Перед запуском все тестується і результати озвучуються клієнту. Всі ціни оголошуються перед початком робіт і умови не змінюються по ходу.

 

Інтернет підключається через 4G-модем. У разі, якщо у вашому населеному пункті надто поганий зв’язок, можливе підключення через супутникову тарілку.

 

Зателефонуйте, дізнайтеся деталі!

Ціна підключення 4G інтернету в Броварах і області

Купити 4g роутер в БроварахЦіна може трохи варіюватися в залежності від обраного клієнтом обладнання та можливих додаткових витрат на логістику і допоміжні металеві конструкції.

 

Стандартна ціна, гарного, перевіреного обладнання вже разом з послугами майстрів: 4500 грн.

 

У вартість входить:

 

 • Маршрутизатор Netis MW5230.
 • 3G/4G модем Huawei E3372.
 • 3G/4G антена UMTS/LTE 1700-2700 МГц 15-dB.
 • Антенний перехідник CRC9 для модему Huawei E3372.
 • 10 метрів кабелю антени.
 • Кронштейн.
 • Послуги по монтажу та налагодженню.
 • 1 рік безкоштовної підтримки.

 

Якщо будинок знаходиться в «ямі», іншому місці з поганим доступом до сигналу, антена піднімається вище на спеціальній металевій конструкції. Конструкцію може надати сам клієнт, якщо така є, або, компанія привезе її окремо, при необхідності.

 

В середньому, конструкція з труби і посилених кронштейнів буде стояти близько 1500 грн. До цього додаються витрати на доставку – їх розмір залежить від конкретної локації.

Час підключення інтернету в Броварах і області

Від моменту замовлення, до початку монтажу проходить: 6-48 годин. Час на сам монтаж: 1-3 години.

Інтернет в БроварахЕтапи підключення інтернету 4G

Стандартна процедура завжди одна і та ж, але може незначно відрізнятися, якщо у клієнта є додаткові вимоги до обладнання.

 

 1. Первинна консультація: уточнення кошторису, локації, часу.
 2. Виїзд на місце, монтаж обладнання.
 3. Тестування мереж зв’язку для вибору пріоритетного за ціною і швидкості інтернету.
 4. Підключення карти оператора зв’язку до обладнання, настройка.

Підготовка до підключення обладнання зв’язку

Клієнт повинен заздалегідь спланувати місце для установки і монтажу обладнання, щоб 10 метрів кабелю вистачило на ці цілі. Фахівці вкажуть на краще місце, але рішення за клієнтом.

 

У разі особливої необхідності, можна додати ще 5 метрів кабелю, довівши цифру до 15 метрів. Але не більше, тому що зі збільшенням кабелю погіршується якість сигналу (падає стабільність і швидкість передачі).

 

При підключенні інтернету в двоповерхових будинках, роутер і модем встановлюються завжди на другому поверсі. Це важливо враховувати.

Вибір оператора зв’язку

Фахівці компанії «555 tv» спираючись на свій досвід, прийшли до висновку, що є сенс експлуатувати тільки мережі зв’язку наступних операторів:

Інтернет в Броварах

 • Kyivstar.
 • Lifecell.
 • Vodafone.

 

Інші, локальні оператори, не дають достатньої якості сигналу, тому вони навіть не розглядаються.

 

Ціна на тарифи операторів сильно коливаються в залежності від кількості наданих Мбіт / с на місяць. Від 199 грн Lifecell, 235 грн Kyivstar, 250 грн Vodafone на безлімітні або «умовно» безлімітні тарифи.

 

Точніше вам допоможуть з вибором установники або підтримка одного з операторів. Тарифи часто змінюються, тому чіткої, постійної кошторису немає.

Відповіді на типові запитання

Яка швидкість інтернету у мене буде?

 

Точну цифру не можна назвати до проведення тестування конкретно на вашій локації. В середньому: від 10 Мбіт/с до 100 Мбіт/с. Наприклад, для перегляду відео в YouTube, достатньо 5 Мбіт/с.

 

Скільки потрібно платити щомісяця за інтернет?

 

Вартість залежить від тарифікації обраного вами оператора. На поточний момент, приблизні тарифи можна подивитися в розділі: «Вибір оператора зв’язку».

 

Мені потрібно розбиратися в настройках обладнання, щоб ним користуватися?

 

Ні. Майстри «555 tv» відразу все налаштовують і дають коротку інструкцію по експлуатації.

Супутниковий інтернет, для тих, у кого не ловить 4G

Ціна на підключення супутникового інтернету: від 5500 грн. Швидкість передачі даних такого обладнання до 20 Мбіт/с. Його переваги: стабільність і можливість підключення в будь-якій точці України.

 

На супутниковий інтернет практично не впливає погода і інші негативні фактори знижують продуктивність аналога працюючого через 4G. Час установки і особливості замовлення послуги не сильно відрізняються від того, що зазначено в статті вище.

Детальніше уточнюйте по телефону!

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика