Інтернет Київська область ➤ Сумісність бездротового інтернету в селі або на дачі ➤ 4G LTE
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет Київська область

Інтернет Київська область

Інтернет Київська область

Інтернет Київська область

Для більшості українців наявність вільного доступу до інтернету є одним з обов’язкових елементів комфорту. Це стосується не тільки городян, а й жителів сільської місцевості. Для останніх найпростіший спосіб підключення інтернету – установка спеціального супутникового обладнання. Воно забезпечує безперебійний доступ у всесвітню павутину і можливість спілкуватися в соціальних мережах, завантажувати фільми, слухати музику.

Підключити інтернет в Київській області зможуть співробітники компанії www.555tv.com.ua. Ми надаємо послуги по всьому регіону і пропонуємо найвигідніші тарифи. Оперативне виконання заявок клієнтів гарантовано.

особливості послуги

Підключити інтернет в Київській області можна декількома способами. Найбільш поширені з них – використання 3G-модема або установка супутникової тарілки. Перевагою першого є простота підключення. Для доступу в інтернет досить купити компактний модем і налаштувати його. Пристрій відрізняється простотою настройки і мобільністю, однак не завжди забезпечує якісний зв’язок.

Супутниковий бездротовий Інтернет – відмінна альтернатива укладанні дорогого оптоволоконного кабелю або нестабільного 3G від українських мобільних операторів. Послуга користується все більшою популярністю у жителів Київської області. Найчастіше, це єдина можливість отримати безперебійний доступ до всесвітньої павутини в віддалених від столиці селах.

Технологія підключення бездротового інтернету багато в чому нагадує установку супутникового телебачення. Для цієї мети використовується аналогічне обладнання, відрізняється тільки кодування сигналу і організація каналів передачі інформації.

Бездротовий інтернет може бути організований двома способами –асиметричнимабосиметричним. У першому випадку, супутник дозволяє тільки приймати інформацію. Для її передачі у всесвітню павутину передачі потрібно організація додаткового наземного каналу. При симетричному доступі в інтернет супутникові канали використовуються і для отримання, і для передачі інформації.

Асиметричний доступ

За своєю суттю це односторонній зв’язок (One-way). При такій організації доступу для прийому сигналу буде потрібно:

 • супутникова антена (підійде звичайна телевізійна «тарілка»);
 • спеціальний підсилювач-конвертор (монтується на антену);
 • плата супутникового прийому (встановлюється на ПК, ноутбук).

Крім того, для повноцінного доступу до всесвітньої павутини потрібно наземний канал зв’язку. Це може бути підключення по ADSL-лінії, 4G або звичний кабельний інтернет.

Використання цієї технології забезпечує користувачам високу швидкість вхідного трафіку. Однак для настройки обладнання будуть потрібні глибокі знання використовуваних супутникових технологій. До того ж швидкість передачі даних по наземному каналу буде на порядок нижче входить.

Симетричний доступ

Це повноцінна двосторонній зв’язок. Використання технології Two-way передбачає прийом і передачу даних виключно через супутниковий канал. Для підключення інтернету таким способом необхідні:

 • супутникова антена діаметром від 1,2 м;
 • підсилювач-передавач і конвертор для установки на антену;
 • термінал супутникового зв’язку.

Це обладнання виконує функцію прийому і передачі супутникового сигналу. Крім того, термінал служить маршрутизатором інтернет-трафіку (до нього підключаються абонентські комп’ютери).

Використання симетричною технології обходиться дорожче, ніж асиметричне підключення. Однак такий зв’язок має кілька переваг перед One-way. Головні з них – висока швидкість вихідного трафіку і надійність каналу.

Переваги супутникового інтернету

Підключення бездротового інтернету через супутник гарантує високу швидкість передачі даних (до 20 Мб / с). Це не єдина перевага послуги. До інших достоїнств супутникового інтернету можна віднести:

 • стабільність і надійність зв’язку (на інтернет не впливає стан обладнання вашого провайдера);
 • безпеку (ймовірність перехоплення трафіку мінімальна);
 • повну незалежність від наземних ліній зв’язку і погодних умов;
 • доступність обладнання та простота підключення;
 • можливість підключити супутниковий інтернет в будь-якому місці.

Послуга доступна в усіх населених пунктах Київської області. У тому числі – в технічно нерозвинених селах і дачних селищах. Причому замовляючи послугу, клієнти www.555tv.com.ua можуть додатково підключити супутникове телебачення. Детальніше про цю можливість можна дізнатися у наших консультантів.

Вартість послуг

Установка супутникового обладнання гарантує споживачам високу швидкість інтернету і безперебійний доступ до всесвітньої павутини. Вартість підключення цієї послуги буде залежати від декількох факторів:

 • обраного тарифного пакету і швидкості інтернету;
 • віддаленості клієнта і транспортних витрат;
 • використовуваного для підключення інтернету обладнання.

Наші фахівці повністю візьмуть на себе установку і настройку підключення на ПК, ноутбуку клієнта. Крім того, вони в обов’язковому порядку перевірять якість зв’язку.

Звертайтеся до професіоналів

Компанія www.555tv.com.ua займається підключенням кабельного ТБ і супутникового інтернету в Київській області. Ми працюємо по всьому регіону і оперативно реагуємо на звернення клієнтів. Фахівці виїдуть на об’єкт і виконають підключення протягом 1-2 двох днів після подачі заявки.

При замовленні підключення супутникового інтернету клієнтам www.555tv.com.ua гарантовані:

 • різноманітність тарифних планів (є і економ, і VIP-пакети);
 • великий обсяг передплаченого трафіку;
 • можливість змінити тариф в будь-який момент;
 • передача сигналу по каналу Tooway;
 • використання перевіреного надійного обладнання;
 • цілодобова технічна підтримка;
 • розумна вартість підключення і супутникового обладнання;
 • швидке підключення по всій області.

Також ми надаємо послуги з налаштування підключення через 3G-модем. При необхідності фахівці www.555tv.com.ua встановлять у вас на об’єкті підсилювач мобільного сигналу.

Хочете швидко підключити беспроводной интернет в селе? Зв’яжіться до консультантів компанії www.555tv.com.ua по телефону або через сайт. Вони детально розкажуть про доступні тарифи і допоможуть оформити заявку.

Інтернет Київська область

Інтернет Київська область

дивіться інші наші публікаціїhttps://www.555tv.com.ua/internet/

Інтернет на дачі
Інтернет Київська областьКупити інтернет на дачу можна в нашому інтернет магазині

перейшовші за ПОСИЛАННЯ

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

https://www.555tv.com.ua/product-category/3g-4g-komplekt-dlya-besprovodnogo-interneta/

(Пока оценок нет)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика