Інтернет для офісу - Купити комплект 3G / 4G бездротового інтернету для офісу в Києві і Україні • краща ціна
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інтернет для офісу

Інтернет для офісу

Інтернет для офісу

Інтернет для офісу

Інтернет необхідний кожній людині не тільки вдома, а й на роботі. Все частіше корпоративні компанії віддають перевагу установці бездротових 4G / 3G-мереж в офісах і на підприємствах.

Зараз використовувати класичний спосіб інтернет-з’єднання досить проблематично через високу ймовірність пошкоджень кабелю або відключення електроенергії. Мобільний інтернет для офісу стане оптимальним рішенням для запобігання зупинки роботи виробництва, складів, бухгалтерії та інших відділів компанії.

Використовувати 4G / 3G-підключення не обов’язково в якості основного джерела входу в інтернет. Однак власникам офісів варто подбати про резервний варіанті бездротового підключення на випадок екстреної ситуації.

Щоб захистити свій бізнес від впливу негоди, зловмисників або комунальників і залишатися на зв’язку навіть в найкритичніших ситуаціях, скористайтеся послугами компанії www.555tv.com.ua. Наші фахівці допоможуть встановити і налаштувати бездротове підключення в найкоротші терміни.

Бездротовий інтернет в офіс: основні переваги 4G / 3G

У порівнянні з кабельним способом підключення до мережі, бездротової варіант відрізняється рядом переваг:

 • Мобільність. Більше не потрібно шукати з’єднання – тепер 4G / 3G-мережі будуть доступні в будь-якому місці. Зовсім необов’язково працювати тільки в офісі. Такий інтернет можна підключати на стадіонах, концертних майданчиках та інших місцях. З картами покриття 3G / 4G компанії www.555tv.com.ua можна відправитися навіть за кордон.
 • Автономність. Спеціально підібраний комплект обладнання здатний безперервно функціонувати від вбудованого акумулятора до 40 годин без підключення до електромережі. Підібрати необхідну установку, щоб провести інтернет в офіс, допоможе наш менеджер. Він проконсультує вас по будь-якого питання і допоможе оформити замовлення.
 • Швидкість. Після впровадження технології LTE на території України для жителів країни відкрилися безмежні можливості використання швидкого інтернету. Такі зміни дозволили спростити роботу співробітників багатьох підприємств. Швидкість передачі інформації при підключенні 4G-мереж становить 100-150 Мбіт / с, що дозволяє безпроблемно користуватися інтернетом кільком десяткам осіб одночасно.

Тепер думка про те, що використовувати 3G / 4G-з’єднання можна виключно на смартфонах, можна спростувати. Такий варіант був актуальний 10 років тому, зараз ситуація в корені змінилася. Технологічний прогрес рухається вперед, що дозволяє з’являтися великій кількості різних ретрансляторів.

Незважаючи на те що покриття 4G присутня не в усіх населених пунктах України, мобільні оператори стрімко розширюють межі. У оператора компанії www.555tv.com.ua можна перевіряти наявність у вашому місті необхідні мережі.

Що необхідно для підключення 3G / 4G-мереж

Особливістю такого з’єднання вважається мінімальна кількість обладнання. Для роботи в мережі потрібно тільки модем найбільш вигідного провайдера. Він здатний функціонувати в режимі ADSL при безпосередньому підключенні до стаціонарного комп’ютера через шнур або виступати в якості Wi-Fi модуля.

Як вибрати комплект обладнання для підключення інтернету в офіс

При виникненні такого питання варто звернутися до менеджера нашої компанії. Якщо бажаєте самостійно розібратися в цій справі, то слід врахувати такі фактори:

 • кількість користувачів;
 • кількість користувачів;
 • ступінь стійкості покриття в районі локалізації офісу;
 • плани про виїзди співробітників за межі підприємства.

Грунтуючись на вищепереліченому, фахівець компанії допоможе підібрати кілька варіантів, які підійдуть за якістю покриття і ціною. Додаткову інформацію можна отримати у пункті оператора компанії.

З якими провайдерами ми працюємо

Компанія www.555tv.com.ua допоможе встановити і налаштувати інтернет-підключення CDMA від одного з головних провайдерів України. Їх зона покриття поширюється на всю країну, тому переживати про збої працездатності і слабкому сигналі немає необхідності. Ми пропонуємо підключення 3G / 4G-мереж від п’яти операторів:

 • інтертелеком;
 • PeopleNet;
 • Lycamobile;
 • 3Mob;
 • Yezzz!

Про всі відмінності, специфіку настройки і тарифних планах можна дізнатися, зателефонувавши по телефону, який вказаний в шапці сайту. Наші консультанти швидко визначать найбільш вигідний варіант підключення інтернету для офісу з урахуванням фінансових можливостей і вимог до з’єднання.

Чому варто вибирати саме нас

У компанії www.555tv.com.ua працюють професіонали своєї справи, які прагнуть надати людям можливість користуватися інтернетом навіть в найвіддаленіших точках України. Серед послуг, що надаються:

 • консультування з будь-яких питань;
 • допомога в підборі модему для підключення;
 • виїзд фахівців за вказаною адресою;
 • встановлення обладнання;
 • підключення пристрою для забезпечення входу в інтернет;
 • коригування мережевих показників і стабільне підключення до техніки клієнта.

При укладанні договору наші клієнти отримують підтримку операторів і технічних майстрів 24/7. Компанія www.555tv.com.ua забезпечує оптимальні умови підключення до всесвітньої павутини і коректне налаштування 3G-з’єднання обраного провайдера. З нашою допомогою жителі України зможуть користуватися інтернетом в будь-якій точці країни.

Інтернет для офісу
Преміум 3G / 4G комплект для бездротового інтернетадля бездротового інтернетуКупити інтернет для офісу можна в нашому інтернет магазині

перейшовши за посиланням

Супутникове телебачення www.555tv.com.ua

https://www.555tv.com.ua/product-category/3g-4g-komplekt-dlya-besprovodnogo-interneta/

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

  ×
  Яндекс.Метрика