Інструкція по установці ретранслятора 900/1800/2100 ➤ Як купити і налаштувати трьохдіапазонний ретранслятор 2g / 3g / 4g
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інструкція по установці ретранслятора 900/1800/2100

Інструкція по установці ретранслятора 900/1800/2100

Інструкція по установці ретранслятора 900/1800/2100

Інструкція по установці підсилювача мобільного зв’язку GSM900 / DCS1800/ WCDMA2100 (2G.3G.4G)

Установка блоку підсилювача проводиться в приміщенні

Прогрійте в приміщенні 1-2 години перед включенням!

Підсилювач призначений для підвищення рівня сигналу в приміщенні, або за його межами. Перш за все, переконайтеся, що частота Вашої мобільної мережі відповідає частоті підсилювача. Підсилювач підтримує всі мобільні та інтернет частоти в Україні: GSM900 (2G). DSC1800 (4G). WCDMA2100 (3G).

Інструкція по установці ретранслятора 900/1800/2100

  1. Підключітьзовнішню антену до порту <<BTS>> (Дивіться фото) підсилювача, увімкніть живлення репитера (параметри адаптера: 12 вольт, сила струму 2А . Не використовуйте! Адаптер з іншими параметрами). Перевірте, чи антену під’єднано коректно. Направте зовнішню антену в бік мобільного вишки, точність настройки контролюйте по індикатору рівня сигналу на табло репитера (при видаленні від вишки і ослабленому сигналі можливо індикатори не показуватимуть сигнал орієнтуйтеся в такому випадку на індикатори рівня на вашому телефоні), кожен раз після зміни напрямку потрібно витримувати паузу в декілька секунд для точного відображення рівня сигналу. Дуже впливає на рівень сигналу, при задовільній налаштуванні антени можна закріпити її. УВАГА! На корпусі задньої стінки антени вказано положення монтажу верх чорної / червоною стрілкою і можливо з написом UP, це дуже важливо дотримати тому з низу антени розташовані дренажні отвори для відведення конденсату, якщо цього не зробити то може Антена для трьох стандартного репитера2g 3g 4gнакопичиться вода і корпус розірве в мороз. Найкраще встановити антену на щоглі або на стеновом кронштейні в місці вільному від перешкод для сигналу. (Перешкода можуть бути: розташовані у напрямку до вишці і знаходяться поблизу дерева або високі заграждающие будови).

 

  1. Налаштувавши і зміцнивши зовнішню антену відключивши харчування репитера – підключітькімнатну антену до порту MSпідсилювача (порт розташований з боку гнізда харчування дивіться фото). Переконайтеся, що антени під’єднані коректно. Увімкніть живлення і витримавши кілька хвилин перевірте якість зв’язку зробивши дзвінок.
  2. Зовнішня і кімнатна антени повинні знаходиться на відстані 2-3 метрів від вікна (якщо потрібно біля вікна, то встановлювати на протилежну будівлі сторону від зовнішньої антени), також щоб уникнути перешкод або самозбудження Зовнішня і кімнатна антени повинні бути встановлені на різній висоті, необхідно дотримання відстані 8-10 метрів (або якомога подалі одна від одної). Дуже бажано наявність стіни між ними – щоб уникнути перешкод, самозбудження і неправильного захоплення сигналу підсилювачем.

Часті питання і їх рішення:

  1. Якщо в приміщенні не сигналу, перевірте, чи досягає зовнішній сигнал рівня-5DBM або 3-4 поділу на мобільному телефоні (в місці передбачуваної установки зовнішньої антени). Если Зовнішній сигнал Занадто Слабкий, встановіть зовнішню антену в ІНШОМУ місці. Якщо хоч є малий сигнал мережі – він буде посилений репитером, але він не допоможе якщо сигналу на місці установки взагалі немає. (Так звана мертва зона або радіотінь).

  1. Якщо мобільний телефон відображає наявність сигналу, однак неможливо вчинення вихідного дзвінка і немає інтернету, будь ласка, трохи відкоригуйте напрямок зовнішньої антени. (Ймовірно антена спрямована не на свого оператора. Або спрямована не зовсім точно).

  1. Якщо мобільний сигнал не стабільний, або телефон показує відсутність сигналу при повному рівні сигналу на підсилювачі, це свідчить про зайвої близькості зовнішньої і кімнатної антен. Збільште відстань між кімнатної і зовнішньої антенами до 8-10 метрів і переконайтеся, сто зовнішня і кімнатна антени знаходяться на різних рівнях (зовнішня повинна бути вище внутрішньої).

  1. При наявності радіо або індустріальних перешкод у довкіллі та нестабільності сигналу – може вплинути на коректну роботу підсилювача. З особливою увагою потрібно використовувати установку в медичних установах де використовується чутливе мед обладнання. Если у Вас вініклі якісь запитання, зв’яжіться з нами.

Після пробного запуску і настройки, при отриманні задовільних результатів внутрішню купольну антену можна змонтувати на стелю

Універсальний підсилювач мобільного зв'язку GSM/3G/DCS

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×