Інструкція по установці підсилювача мобільного зв'язку 900 мГц
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

Інструкція по установці підсилювача мобільного зв’язку 900 мГц

Інструкція по установці підсилювача мобільного зв'язку 900 мГц

Інструкція по установці підсилювача мобільного зв’язку 900 мГц

Інструкція по установці підсилювача мобільного зв’язку 900 мГц

 

Налаштування підсилювача мобільного сигналу gsm 900 Установка блоку підсилювача проводиться в приміщенні, при монтажі на відкритому просторі (ангар, склад і т.п.) використовувати бокс, який передбачений для захисту від впливу вологи.

У зимовий період прогрійте 1-2 години до кімнатної температури перед включенням!

Підсилювач призначений для підвищення рівня сигналу в приміщенні, або за його межами і підтримує тільки мобільні частоти GSM (2G) стандарт 900 мГц. Перш за все, переконайтеся, що частота мобільної мережі вашої місцевості відповідає частоті підсилювача.

  1. При установці зовнішньої антени перевірте на місці передбачуваної установки антени якість сигналу за допомогою мобільного телефону. Встановлюйте антену в місцях, де рівень сигналу досягає 3-4 поділок (або -50DBM). Найкраще встановити антену на високій жердині в місці вільному від перешкод для сигналу. (Перешкодою можуть бути у напрямку до вишці стоять поблизу дерева або високі заграждающие будови).

 

Рекомендуємо вузол вібратора антени (куди підходить антенний кабель) захистити від атмосферних осадом за допомогою пластикової пляшки 0,5 л, відрізавши шийку і виконавши пази. Накрити верхнє півкільце вузла (захистити місце стику трубки з шайбою ). Але не замотують замість цього целофаном!

 

  1. Підключіть зовнішню антену до порту зовнішньої антени підсилювача (див фото). Підключіть кімнатну антену до порту для внутрішньої антени (порт розташований з боку гнізда живлення). Переконайтеся, що антени під’єднані коректно, не припустимо приєднувати або від’єднувати роз’єми антен при включеному харчуванні. Підключіть адаптер живлення (параметри: напруга5 вольт, сила тока ). НЕ ВИКОРИСТОВУЙТЕ ! адаптери з іншими параметрами т.к більша напруга виведе з ладу підсилювач.Як підключити підсилювач мобільного зв'язку

 

  1. Зовнішня і кімнатна антени повинні знаходиться на відстані 2-3 метрів від вікна щоб уникнути перешкод або самозбудження. (Якщо потрібно біля вікна, то встановлювати на протилежну сторону будови від зовнішньої антени). Також антени повинні бути встановлені на різній висоті (зовнішня – вище), необхідно дотримання відстані в 8-10 метрів (або якомога подалі одна від одної), дуже добре наявність стіни (стельового перекриття) між ними, щоб уникнути перешкод, самозбудження і неправильного захоплення сигналу підсилювачем.

 

  1. Направте зовнішню антену в бік передбачуваної вишки мобільного оператора відрегулюйте напрямок антени до отримання максимального сигналу на мобільному телефоні в приміщенні (після кожної зміни напряму зовнішньої антени рекомендується почекати ок. 30 сек. Для точного захоплення, реєстрації в соте і відображення сигналу телефоном), після чого закріпіть напрямок зовнішньої антени.

 

Приватні питання і їх рішення:

 

  1. Якщо підсилювач показує відсутність сигналу, перевірте, чи досягає зовнішній сигнал рівня -50DBM або 1-2-3 поділів на мобільному телефоні. Якщо зовнішній сигнал занадто слабкий, встановіть зовнішню антену в іншому місці. Можливо буде потрібно зовнішня антена могутніше: 7 або 9 елементна. .Якщо є хоч малий сигнал мережі – він буде посилений репитером, але він не допоможе якщо сигналу на місці установки взагалі немає (Так звана мертва зона або радіотінь).

 

  1. Якщо мобільний телефон відображає наявність сигналу, однак неможливо вчинення вихідного дзвінка, будь ласка, подкорректируйте напрямок зовнішньої антени. (Так буває коли антена захопила вхідний канал, вихідний канал дістався трохи слабкіше)

 

  1. Якщо мобільний сигнал не стабільний, або телефон показує відсутність сигналу при повному рівні сигналу на підсилювачі, це свідчить від зайвої близькості зовнішньої і кімнатної антен. Збільште відстань між кімнатної і зовнішньої антенами до 8-10 метрів і переконайтеся, що зовнішня і кімнатна антени знаходяться на різних рівнях (зовнішня повинна бути вище внутрішньої). Бажано наявність стіни або інших екрануючих перешкод між антенами.

 

  1. При наявності радіо або індустріальних перешкод у довкіллі та нестабільності сигналу-може вплинути на коректну роботу підсилювача.

 

  1. Якщо у Вас виникли якісь запитання, зв’яжіться з нами.

 

Після пробного запуску і настройки, при отриманні задовільних результатів внутрішню купольну антену можна змонтувати на стелю. Ідеально антена кріпиться до матеріалів: гіпсо-картон, вагонка, OSB або Армстронг …

(2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×