GSM Ретранслятор підсилювач мобільного зв'язку ➤ Купити в Києві і Україні в інтернет магазині 555tv.com.ua
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

GSM Ретранслятор підсилювач мобільного зв’язку

GSM Ретранслятор підсилювач мобільного зв’язку

GSM Ретранслятор підсилювач мобільного зв'язку

GSM Репитер підсилювач мобільного зв’язку

GSM Ретранслятор підсилювач мобільного зв’язку: поліпшити якість стільникового сигналу – просто

Мобільний телефон – це невід’ємна частина повсякденності. З його допомогою вирішуються робочі та побутові питання, швидко відшукується потрібна інформація. Він допомагає завжди залишатися на зв’язку. Але всі ці блага недоступні без стабільного мобільного сигналу.

До перебоїв стільникового зв’язку наводять різні причини, але незалежно від їх характеру рішення одне – ретранслятор мобільного зв’язку.

Спеціальний пристрій, яке за допомогою зовнішньої і внутрішньої антени вловлює сигнали мобільних операторів з базових станцій, підсилює їх і поширює по необхідної площі. Ретранслятор не забиває частоти операторів.

Які бувають підсилювачі

Не кожен ретранслятор універсальний. Для пошуку відповідного слід знати, які у нього можуть бути параметри, і відповідно до них підбирати оптимальний.

За частотою та типу мобільного зв’язку

Мобільні оператори в основному працюють в стандарті GSM. Відповідно ретранслятори бувають:

  • 2G – GSM-900;
  • 2G DSC – GSM-1800;
  • 3G – UMTS-2100;
  • 4G – LTE-1800/LTE-2600.

За потужністю

Від цього показника залежить радіус покриття ретранслятора. Виділяють потужність підсилювача на прийомі сигналу і на виході. При підборі підсилювача враховується:

  • Відстань вишки оператора.
  • Наявність перешкод для сигналу, який транслюється з вишки на антену (лісосмуга, горбиста місцевість).
  • Площа приміщення або вулиці, для яких потрібно покриття – чим площа більша, тим вище повинна бути потужність.
  • Розташування приміщення. Для кімнат на цокольному поверсі потрібен більш потужний девайс, ніж для приміщень на рівні або вище за землю.
  • Тип перекриттів між приміщеннями – різні матеріали по-різному глушать сигнал в залежності від своєї щільності. Якщо стіни і перекриття відлиті з бетону, ретранслятору знадобиться більш висока потужність, ніж для будівлі, наприклад, з цегляними стінами.

Самостійно розрахувати необхідну потужність можна. Але, щоб уникнути помилок, краще звернутися до фахівців.

Параметри частоти і потужності пов’язані. Сучасні телефони налаштовані на роботу до стандартів зв’язку останнього покоління – 3G і 4G. Якщо є вибір – скористатися стабільним потужним 2G-сигналом або слабеньким 3G – пристрій вибере останній, нехай і з втратою потужності. А значить, підсилювач сигналу стільникового зв’язку слід підбирати для більш сучасної частоти. Причому краще віддати перевагу саме 3G-зв’язок.

4G – оптимальна частота для швидкого безперебійного інтернету. Але не всі українські оператори використовують голос через LTE. Отже, якість дзвінків ретранслятор 4G може і не поліпшити. Тоді як 3G на сьогодні – універсальний варіант. Для прискорення інтернету телефон вибере 4G, якщо виявить альтернативний сигнал, а якість телефонного зв’язку не постраждає, так як 3G все одно буде доступний.

за селективності

Існують полнополосние (широкосмугові) і вузькосмугові репітери.

Перший тип пристроїв підсилює всі сигнали в заданій частоті, тобто покращує якість хвилі, що виходить від будь-якого оператора.

Репітери з вузькою смугою пропуску налаштовуються на конкретного оператора і відтинають «чужі» сигнали.

За умовами експлуатації

Підсилювач можна встановити всередині приміщення або на вулиці. Вуличні репітери захищені від проникнення вологи і пилу і можуть працювати при будь-якій погоді. Клас захисту таких пристроїв – IP-66.

Що входить в стандартний комплект:

  1. Зовнішня антена. Приймає сигнал з базової станції операторів і по кабелю передає його на ретранслятор.
  2. Сам підсилювач. Отримує хвилю від зовнішньої антени, підсилює її і відправляє далі, на внутрішню антену.
  3. Внутрішня антена. Пристрій, який отримує оброблений сигнал від ретранслятора і розподіляє його по зоні покриття. Внутрішніх антен може бути кілька, залежно від площі приміщень і щільності перекриттів. Внутрішні антени можуть бути спрямованими і круговими.
  4. Кабель. В системі використовується особливий коаксіальний кабель з опором 50 ОМ. Він забезпечує передачу хвиль від зовнішньої антени до ретранслятора і внутрішнім антен. Такий кабель не спотворює сигнал і не знижує його якості.
  5. Дільник потужності (сплитер). Дільник потужності (сплитер).

Особливості монтажу

Вибрати підсилювач мобільного зв’язку – перший крок. Другий – правильно його встановити. Щоб система працювала без збоїв, слід врахувати кілька базових правил.

  1. Установка репитера і внутрішньої антени. Якщо приміщення складається з однієї кімнати, встановлювати внутрішню антену потрібно по можливості по центру, щоб забезпечити рівномірну подачу сигналу.
  2. Встановлення зовнішньої антени. Зовнішня антена повинна знаходитися максимально високо, на фасаді або навіть даху будівлі. Встановлювати її слід таким чином, щоб сигнали внутрішньої і зовнішньої антен не перетиналися, тобто розміщувати зовнішній приймач максимально далеко від внутрішнього або екранувати. Якщо ця умова не дотримати, підсилювач буде глушити сигнал, замикаючись на самому собі.
  3. Краще, щоб на шляху сигналу, що надходить на зовнішню антену, не було природних або рукотворних перешкод, особливо, якщо ретранслятор вузькоспрямований.

Додаткові поради

  • У приватному секторі і заміських будинках краще встановлювати підсилювачі з частотою GSM-900 і максимально підняти зовнішню антену.
  • А ось для офісів ретранслятори з частотою нижче GSM-1800 будуть неефективними. Краще вибрати універсальний репітер з діапазоном 1800-2600 і встановити внутрішні антени в кожному приміщенні.

www.555tv.com.ua – найкращий помічник у пошуку та встановлення репитера

Ми пропонуємо консультації щодо вибору та допомогу в монтажі підсилювачів мобільного зв’язку мобільного зв’язку. Фахівці оперативно прибудуть на об’єкт, зроблять всі необхідні виміри і розрахунки, допоможуть підібрати ретранслятор з оптимальними характеристиками.

GSM Ретранслятор підсилювач мобільного зв’язку

Устаткування для посилення мобільного зв’язку, клікніть по картинці для переходу в магазин

Устаткування для посилення мобільного зв'язку

(13 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×