4G Інтернет ➤ Установка інтернету 4g на дачі • Якісне 4G обладнання ☑ Кращі моделі wi-fi роутерів за доступними цінами
+38(044) 362-30-25
+38(095) 389-44-55
+38(097) 389-44-55
+38(093) 389-44-55
Заказать обратный звонок

4G Інтернет

4G Інтерв Києві та Київській областінет

4G Інтернет

4G Інтернет: відмінності технології і можливості використання

Для споживача базовим критерієм якісного інтернет-з’єднання є швидкість. Тому розробники стандартів зв’язку створюють нові можливості для швидкого отримання і передачі інформації. Так, 3G забезпечує швидкість передачі 144 Кбіт / с для мобільних об’єктів та 384 Кбіт / с – для стаціонарних. Йдеться про швидкостях, що демонструються в лабораторних умовах. На практиці показники змінюються в залежності від багатьох факторів.

Більш сучасна розробка – технологія 4G. Вона передбачає передачу інформації зі швидкістю 100 Мбіт / с для об’єктів в русі і 1 Гбіт / с при статичному використанні.

Історія покоління зв’язку 4G

Перші заяви про розробку мереж четвертого покоління були озвучені на початку цього століття. Дослідженнями займалися компанії HP, Ericsson і Nortel Networks. У 2008 році Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ) затвердив стандарти 4G.

Нове покоління зв’язку почали впроваджувати в 2010 році в Швеції, Норвегії, Фінляндії та деяких інших країнах. В основі 4G лежать технології WiMAX і LTE.

стандарт WiMAX

Це технологія широкосмугового покриття, що забезпечує сигнал на відстані декількох кілометрів від точки доступу. Стандарт, розроблення компаніямі Intel, Samsung и Hitachi, дозволяє абоненту підключатіся до станцій мовлення даже при швідкості руху 115-120 км / год.

Крім мобільних пристроїв, WiMAX застосуємо і для стаціонарних об’єктів. Такий стандарт називається фіксованим.

технологія LTE

LTE – основна технологія, яка використовується для реалізації стандарту зв’язку 4G. Даний протокол по визначенню МСЕ можна віднести до технології 4G тільки в тому випадку, якщо він пропонує користувачеві помітний прогрес у забезпеченні зв’язку в порівнянні з попереднім поколінням.

Фактично він відповідає не всім вимогам, що пред’являються до 4G. LTE забезпечує роботу на широкому спектрі частот – від 700 МГц до 2,7 ГГц. Швидкість від станції до пристрою досягає 326,4 Мбіт / с.

ШВИДКІСТЬ від станції до пристрою досягає 326,4 Мбіт / с. LTE буває двох видів:

  1. TDD. При використанні TDD-технології абонент отримує канал, який працює з даними послідовно, в одному векторі. Якщо користувач запустить одночасно скачування інформації і передачу контенту, то інтернет-ресурс при TDD-Стандарт не поширюється розподілиться рівномірно на вхідний і вихідний потік, тому процедури будуть виконані строго по черзі.
  2. FDD. Технологія розділяє канал на кілька частот. Абонент може одночасно передавати і завантажувати контент. Хоча завантажувальний канал буде ширше в 2-3 рази.

При стандартах LTE швидкість роботи з даними залежить від ширини смуги. Так, смуга в 5 МГц забезпечує абоненту 37 Мбіт / с для скачування і 12 Мбіт / с – для передачі даних. А смуга в 20 МГц буде розділена в співвідношенні 150 Мбіт / с до 50 Мбіт / с.

Технологія ELT-A

Доповнення «A» означає advanced, тобто «просунутий». Головна відмінність вдосконаленого стандарту від LTE – можливість використання одночасно декількох смуг, що працюють на різних частотах. Цей процес називається агрегацією. У деяких випадках підсумовувати можна до 4 смуг одночасно.

Подібний протокол дозволяє забезпечити більшу швидкість в порівнянні з LTE. Лабораторні показники LTE-A відповідає вимогам, що пред’являються до технологій 4G – це 100 Мбіт / с для рухомих об’єктів і 1 Гбіт / с – для стаціонарних. В реальних умовах до каналу підключається безліч абонентів, тому швидкість знижується в середньому до 30-60 Мбіт / с.

Що впливає на швидкість сигналу 4G

Крім числа підключених абонентів, на швидкість передачі даних впливають і інші фактори:

 

  • відстань від пристрою до ретранслятора сигналу;
  • площа покриття;
  • технічні характеристики «приймача» – застаріла модель маршрутизатора або бюджетний смартфон вловлюють і обробляють сигнал гірше сучасних модемів або гаджетів флагманського сегмента;
  • наявність об’єктів, що створюють перешкоди: дерев, будівель, перекриттів з армованого бетону.

Як посилити сигнал 4G: використання репітерів

вибираючи 4G інтернет для дому, користувачі стикаються з необхідністю посилити сигнал, особливо якщо вони проживають в густо забудованому районі або, навпаки, за містом, де часто спостерігаються перебої зі зв’язком.

Щоб поліпшити передачу радіохвиль, застосовують підсилювачі сигналу – репітери. Такі пристрої складаються з зовнішньої і внутрішньої антен і ретранслятора. Сигнал від головного передавача надходить на зовнішню тарілку, йде на проміжний ретранслятор, що підсилює хвилю, потім передається на внутрішню антену. Від внутрішнього приймача сигнал може поширюватися на один або декілька пристроїв за допомогою розгалуджувача.

Різновиди репитеров:

  1. Різновиди репитеров: Ефективно покращують сигнал, підтримуючи різні частоти. Покривають радіус до 100 км.
  2. Пасивні. Складаються з спрямованої CDMA або GSM-антени, директора і відбивача. Можуть бути доповнені вбудованим модемом. Стабільно вловлюють сигнал, якщо відстань до найближчої станції не перевищує 50 км.
  3. Мобільні. Мають найменший радіус покриття в порівнянні з іншими, але відрізняються компактністю. Такі підсилювачі зручно використовувати в автомобільних поїздках, на дачі і т. Д.

4G: безлімітний інтернет на мобільному пристрої

Чи не кожен смартфон або планшет підтримує стандарт 4G. Вибираючи пристрій з відповідною функцією, слід ознайомитися з параметрами гаджета. Якщо, наприклад, він купується за кордоном, необхідно уточнити робочі частоти, тому що діапазон LTE і LTE-A відрізняється в залежності від країни. Частоти гаджета і регіону повинні бути сумісними.

Якщо телефон підтримує технологію 4G, але абонент використовує стандарт 3G, потрібно переключити режим мережі вручну. Іноді необхідна заміна SIM-карти на ту, що підтримує 4G-формат.

4G Інтернет

Що б вибрати самостійно обладнання для інтернету, клікніть по картинці для переходу в категорію товару. Устаткування для інтернету 3/4 / 5G

 

4G Інтернет

(1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
Loading...
Обратный звонок

    ×